Каталог матеріалів

Урок №41 для 9 класу - Уведення, пошук і редагування даних у таблиці.

«___»__________ 20___ року

Урок № 41. Уведення, пошук і редагування даних у таблиці.

Мета: сформувати вміння уведення, пошуку і редагування даних у таблиці. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Установити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: браузер, Access 2016.

 

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Доброго дня, діти.
  • Повідомлення теми і мети уроку

На цьому уроці ми продовжуємо опановувати СУБД Access 2016, навчимось вводити дані у таблиці, а також шукати та редагувати дані в них.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

Поясніть, у який спосіб можна здійснити пошук необхідних даних у таблиці.

  • Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2).

ІІІ. Актуалізація опорних знань (Слайд 4)

  1. Які операції з модифікації таблиць можна виконати?
  2. Як можна видалити поле із таблиці?
  3. Якими способами можна відновити видалене з таблиці поле?
  4. Як можна вставити нове поле в таблицю?
  5. Як можна змінити ім'я поля?
  6. Поясніть порядок зміни розміщення полів.
  1. Вивчення нового матеріалу

Розповідь учителя з демонстрацією презентації (слайди 5-25)

  1. Слайд 26. Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору.

Усвідомлення набутих знань та формування вмінь і навичок

  • Практичне завдання (Слайд 27)

 

Релаксація

Підведення підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд 28)
  1. За значенням якого поля впорядковуються записи за замовчуванням?
  2. Як можна здійснити навігацію в таблиці?
  3. Як можна змінити шрифт даних у таблиці?
  4. Як здійснюється пошук запису в таблиці?
  5. Як видаляється запис із таблиці?
  6. Які дії слід виконати для додавання нового запису в таблицю?
  7. Із якою метою використовуються мета-символи в процесі пошуку записів?
  8. Із якою метою і як приховуються поля?

Домашнє завдання

Опрацювати конспект.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні