Каталог матеріалів

Урок №40 з історії України та всесвітньої історії для 6 класу за І. Щупак, О. Бурлака - Держава Александра Македонського. Елліністичні держави

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку вступу до історії України та громадянської освіти з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) І. Щупак

Урок №40. Держава Александра Македонського. Елліністичні держави

Мета: познайомити учнів з подіями Східного походу; розкрити причини перемог Александра Македонського та утворення його імперії; навчити визначати роль Александра Македонського в історії; розвивати вміння працювати з історичною картою, критично мислити та висловлювати власну думку; виховувати самостійність, організованість, відповідальність.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: розповісти про походи Александра Македонського; визначити причини невдачі східного походу Александра; удосконалити навички роботи з картою та хронологічною таблицею; сформувати власну думку про Александра Македонського – полководця, який не знав жодної поразки.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

Слайд 4. Фронтальне опитування

Слайд 5. Фронтальна бесіда

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Робота з термінами і поняттями

Слайд 7. Слово вчителя.

Слайд 8. Проблемне питання.

Слайд 9. Робота з підручником.

Слайд 10. Робота з підручником. Практичне завдання

Слайд 11-12. Практичне завдання. Робота з картою

Слайд 13. Робота з відео

Слайд 14. Online завдання

Слайд 15. Гімнастика для очей.

Слайд 16. Online завдання

Слайд 17. Робота у групах

Слайд 18. Практичне завдання

Слайд 19. Online завдання

Слайд 20. Робота у групах.

Слайд 21. Вправа «Крісло автора».

Слайд 22. Робота у групах. Творче завдання

Слайд 23. Вправа «Крісло автора».

Слайд 24. Вправа «Займи позицію»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 25. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні