Каталог матеріалів

Урок №39 для 9 класу - Практична робота №12. Створення таблиць, означення полів за типом даних. Заповнення таблиць значеннями.

«___»__________ 20___ року

Урок №39. Практична робота №12. Створення таблиць, означення полів за типом даних. Заповнення таблиць значеннями.

Мета: Формувати вміння практичного створювати таблиці і введення вмісту. Формувати вміння розв’язувати типові завдання, формувати творчі вміння. Переносити знання і способи діяльності, життєвого досвіду в нову ситуацію. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: застосування знань, умінь і навичок

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Access 2016

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом

Доброго дня, діти! Сьогодні у нас не простий урок.

  • Повідомлення теми і мети уроку

На даному уроці ви будете демонструвати свої знання, вміння та навички. Тема нашої практичної роботи №12. Створення таблиць, означення полів за типом даних. Заповнення таблиць значеннями.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд 2).

 

ІІІ. Актуалізація опорних знань (Слайд 3)

  1. Які існують способи створення таблиць в Access 2016?
  2. Із якою метою таблиці бажано створювати спочатку на папері?
  3. Які дії виконуються для зберігання «структура таблиці»?
  4. Що розуміють під терміном «структура таблиці»?
  5. Чому найчастіше застосовується конструктор створення таблиць?
  6. Що називають первинним ключем таблиці?
  7. Які первинні ключі називають простими та складними?

Для чого потрібно зв'язувати таблиці?

ІV. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Слайд 5. Практична робота

Робота з інструктивною карткою

 

Слайд 6. Повторюємо

  1. Що називають первинним ключем?
  2. Як можна скасувати зв’язок між таблицями?
  3. Поясніть порядок зв’язування таблиць.
  4. Із якою метою таблиці бажано створювати спочатку на папері?
  5. Що розуміють під терміном «структура таблиці»?
  6. Поясніть порядок уведення типу даних поля та його властивості.
  1. Релаксація

Слайд 7. Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

  1. Домашнє завдання

Слайд 8. Повторити вивчений матеріал

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні