Каталог матеріалів

Урок №35 для 5 класу з літературного читання за В. Архиповою - Краса природи, життєрадісність, патріотичні почуття в поезіях Павла Тичини «Не бував ти у наших краях!»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку Української літератури з використанням підручника «Українська література». Автори: Архипова В. П., Січкар С. І., Шило С. Б. (2022)» для 5 класу.

Урок №35. Краса природи, життєрадісність, патріотичні почуття в поезіях Павла Тичини «Не бував ти у наших краях!»

Мета: продовжити знайомство з творчістю автора; проаналізувати програмні ліричні вірші; визначити їхню мелодійність; виховувати захоплення пейзажами рідної батьківщини; розвивати творчу уяву, логічне мислення, виразне декламування віршів.

Очікувані результати: учень висловлює в усній та/або письмовій формі власні почуття, враження, викликані прочитаним, своє ставлення до зображених у поезії явищ.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Слово дня.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. ПОЗНАЙОМСЯ З АВТОРОМ.

Слайд 6. Цікаво дізнатися!

Слайд 7. Рухлива вправа для очей.

Слайд 8. Робота з підручником.

Слайд 9. Дай відповіді на запитання.

Слайд 10. Заповнення щоденника читача.

Слайд 11. Рухлива вправа для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 12. Рубрика «Нове і цікаве».

Слайд 13. Підготуйся до виразного читання вірша.

Слайд 14. Збагачуй мовлення.

Слайд 15. Поміркуй.

Слайд 16. Поезію Павла Тичини називають музикальною. Можливо, це тому, що автор часто описував у віршах звуки. Послухай пісню «Гаї шумлять» українського гурту «The doox», створену за однойменним віршем Павла Тичини. Про які звуки природи в ній йдеться?

Слайд 17-19. Дай відповіді на запитання.

Слайд 20. Дай відповіді на запитання або виконай завдання.

Підсумок

Слайд 21. Домашнє завдання.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні