Каталог матеріалів

Урок №33 з історії України та всесвітньої історії для 6 класу за І. Щупак, О. Бурлака - Природа і населення стародавньої Греції

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку вступу до історії України та громадянської освіти з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) І. Щупак

Урок №33. Природа і населення стародавньої Греції

Мета: дати уявлення про природно-кліматичні умови Греції та їхній вплив на розвиток господарської діяльності населення Еллади; формування навичок роботи з інтерактивною дошкою; продовжити відпрацьовувати навички роботи з історичною картою; продовжити формування навичок роботи з підручником; формувати у учнів інтерес до історії держав світу; розвивати ключові компетентності: спілкування державною мовою; математична компетентність; інформаційно-цифрова компетентність; основні компетентності у природничих науках і технологіях; уміння вчитися впродовж життя; соціальна та громадянська компетентності; розвивати історичну компетентність (хронологічну, просторову, інформаційну, логічну, аксіологічну); виховувати особистість, яка здатна постійно самовдосконалюватися, адекватно і гнучко реагувати на соціальні зміни.

Очікувані результати. Після цього уроку учні будуть: показувати на карті Пелопоннес, Лаконіку, Аттику; визначати вплив природних умов на життя людей та їхні релігійні вірування на Балканському півострові та островах Егейського моря.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Фронтальне опитування

Слайд 4-5. Фронтальна бесіда

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Слово вчителя

Слайд 7-8. Робота з картою

Слайд 9. Робота з підручником

Слайд 10. Робота в групах

Слайд 11. Вправа «Крісло автора».

Слайд 12. Робота в групах

Слайд 13. Практичне завдання.

Слайд 14. Гімнастика для очей

Слайд 15. Online завдання

Слайд 16-17. Робота в групах.

Слайд 18. Вправа «Крісло автора».

Слайд 19. Робота в групах. Творче завдання

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні