Каталог матеріалів

Урок №32 для 8 класу з мистецтва за Л.М. Масол - Реалістичний стиль у музичному мистецтві

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол»

Урок №32. Реалістичний стиль у музичному мистецтві

Сприймання: Дж. Верді Опера «Ріголетто. Арії Джільди, Ріголетто, Пісенька герцога. П. Ніщинський Хор «Закувала та сива зозуля»

Виконання: «Роксолана» музика І. Білика, вірші невідомого автора

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Обговоріть.

Слайд4-7. Слово вчителя

Слайд8. Обговоріть.

Слайд9-12. Слово вчителя

Слайд13. Обговоріть.

Слайд14. Прослухайте: Дж. Верді. Опера «Ріголетто». Арія Джільди.

Слайд15. Прослухайте: Дж. Верді. Опера «Ріголетто». Арія-монолог Ріголетто.

Слайд16. Прослухайте: Дж. Верді. Опера «Ріголетто». Пісенька герцога.

Слайд17. Прослухайте: Дж. Верді. Опера «Ріголетто». Фінальна сцена бурі.

Слайд18. Обговоріть.

Слайд19-20. Слово вчителя

Слайд21. Обговоріть.

Слайд22-25. Слово вчителя

Слайд26. Прослухайте: П. Ніщинський. Хор «Закувала та сива зозуля».

Слайд27. Обговоріть.

Слайд28.Гімнастика для очей

Слайд29. Розучуємо пісню «Роксолана»

Слайд30. Виконуємо пісню «Роксолана»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31-32. Мистецька скарбничка

Слайд33. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд34. У вільний час

Слайд35. За бажанням

Рефлексія

Слайд36. Рефлексія «Запитання від віртуального друга»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні