Каталог матеріалів

Урок №32 для 9 класу - Експорт та імпорт електронних таблиць. Підсумковий урок із теми «Опрацювання табличних даних».

«___»__________ 20___ року

Урок №32. Експорт та імпорт електронних таблиць. Підсумковий урок із теми «Опрацювання табличних даних».

 

Мета: сформувати поняття імпорт та експорт; засвоїти навички вставлення об’єкта в документ, імпорту та експорту даних. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Установити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: табличний процесор.

 

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Доброго дня, діти.
  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні на уроці ми з вами з’ясуємо що таке імпорт та експорт; здобудемо навички вставлення об’єкта в документ, імпорту та експорту даних. Підіб’ємо підсумки по темі «Опрацювання табличних даних».

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

Працюючи в офісних додатках, часто потрібно використовувати матеріали інших форматів чи матеріали з файлів інших додатків.

Як це зробити правильно, розглянемо на сьогоднішньому уроці.

  • Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2).

 

ІІІ. Актуалізація опорних знань (Слайд 3)

  1. В яких сферах життя людини можуть знадобитися знання про ТП Excel?
  2. Назвіть основні об’єкти табличного процесора?
  3. Як добавити кількість аркушів робочої Книги?
  4. Як вставити до таблиці порожній рядок або стовпчик?
  5. Перед формулою обов’язково ставити знак ...?
  6. Що таке сортування і як його провести?
  7. Що таке "абсолютне посилання" і як його створювати?
  8. Які логічні команди Ехсеl вам відомі?

Вивчення нового матеріалу

Розповідь учителя з демонстрацією презентації (слайди 4-10)

Фізкультхвилинка

Усвідомлення набутих знань та формування вмінь і навичок

  • Практичне завдання(Слайд 12)

Релаксація

Підведення підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд 13)
  1. Які знаки арифметичних дій використовуються у формулах?
  2. Як ввести в комірки послідовну нумерацію чисел?
  3. Де знаходиться і який вигляд має маркер заповнення?
  4. Які знаки використовуються в логічній умові?
  5. В чому полягає фільтрація даних?
  6. Де може зберігатися створена діаграма?

Домашнє завдання

Опрацювати конспект.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні