Каталог матеріалів

Урок №31-32 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 6 класу за О. Шиян - Доброчинний проект (33-35 *Резервні уроки)

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 6 класу за програмою НУШ

Урок № 31-32. Доброчинний проєкт.

Мета: знати, що таке доброчинність; розмірковувати над питанням, чому важливо не лише мати, а й віддавати; вміти розрізняти поняття «волонтерство» і «доброчинність»; вміти складати план доброчинного проекту.

Очікувані результати: учень вміє обрати чим може допомогти, складає план благодійного проекту; розрізняє види доброчинності; знає, як правильно провести інформаційну компанію; здійснює задумане.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4-5. Доброчинний проєкт.

Робота над проектом.

Слайд 6-9. Учні та учениці 6 класу вирішили організувати у своїй школі доброчинну ініціативу на підтримку ЗСУ. Влаштуйте і ви такий благодійний проєкт. Але спершу пригадайте метод “5 чому” і дайте за ним відповідь, навіщо потрібна така ініціатива.

Слайд 10. Гімнастика для очей.

Слайд 11-14. Шестикласники й шестикласниці розповідали, як вони можуть долучитися до волонтерства. Прочитайте та обговоріть.

Слайд 15. Анастасія накреслила схеми та спробувала з’ясувати, як пов’язані між собою волонтерство (В) і доброчинність (Д). Обговоріть

у парах, яка схема найточніше відображає цей взаємозв’язок.

Слайд 15. Напиши коротке есе.

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

Підсумок

Слайд 17. Олена і Василь пригадали назви модулів, які вивчали впродовж цілого року. Олена назвала перший модуль — “Суспільний добробут”. Василь — наступний — “Добробут і безпека в соціумі”. Назви інші модулі, які ти вивчив/вивчила у 6 класі.

Слайд 18. Шестикласники та шестикласниці склали ось таку мапу думок.

Розглянь її.

Слайд 19. Встанови відповідність між видами небезпек та їх прикладами.

Слайд 20. Намалюй на аркуші паперу місце, де ти почуваєшся в безпеці.

Презентуй свою роботу в групі. Розкажи, які емоції ти відчуваєш,

перебуваючи в цьому місці.

Слайд 21-23. Прочитай текст. Виправ усно помилки.

Слайд 24. Катруся почала створювати плакат про результати своєї роботи на курсі “Здоров’я, безпека та добробут” у 6 класі. Якими власними успіхами ти можеш його доповнити?

Слайд 25. Оціни свої знання — дай відповіді на питання.

Слайд 26. Розгадай ребуси. Розкажи, як пов’язані слова-відгадки..

Рефлексія

Слайд 27. Рефлексія «Мій настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні