Каталог матеріалів

Урок №30 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Шиян - Ідеї та можливості.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 5 класу за програмою НУШ (2022-2023 н.р.).

Урок №030. Ідеї та можливості.

Мета: закріпити знання про риси підприємливої людини; з’ясувати значення слів «доброчинність», «доброзичливість», «доброчесність»; вчити розрізняти «добро» і «зло»; вчити правилам заощадження; розвити здібності невербального спілкування дітей; розвивати соціальні навички спілкування.

Очікувані результати: учень пояснює що таке винахідливість, “мозковий штурм”, повторне використання; розуміє важливість інноваційності, творчого, критичного та аналітичного мислення для створення нових можливостей досягнення успіху, задоволення власних потреб і потреб інших осіб, подолання надмірного виробництва і споживання товарів; використовує метод командного “мозкового штурму” для генерації ідей повторного використання речей, пошуку відповідей на проблемні питання; використовує метод командного “мозкового штурму” для генерації ідей щодо реалізації короткострокових цілей розвитку; аналізує власне портфоліо щодо відстеження власного поступу, розвитку вмінь, знань та хобі; складає та аналізує ідеї та цілі їхнього досягнення за методом SMART; обмірковує альтернативні рішення стосовно свого здоров’я, безпеки і особистого добробуту в умовах вибору; аналізує і визначає різні аспекти способу життя, що приносять користь і задоволення (радість) для повноцінного життя.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Психологічне налаштування на урок. Вправа «Очікування від подорожі».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Вправа «Відкритий мікрофон».

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Робота з підручником.

Слайд 6. Словникова робота.

Слайд 7. Етапи “мозкового штурму”.

Слайд 8. Словникова робота.

Слайд 9. Об’єднайтесь у пари. Оберіть зі списку одну річ і впродовж трьох хвилин придумайте і запишіть якомога більше ідей щодо її повторного використання.

Слайд 10. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 11. Запам'ятай!

Слайд 12. Рухлива вправа для очей.

Слайд 13-14. Подивись, як переробляють папір і що роблять зі старого одягу.

Слайд 15. Об’єднайтеся в пари, додайте свої ідеї та обговоріть, які варіанти обере підприємлива людина. Обґрунтуйте свої міркування.

Слайд 16. На занятті гуртка з підприємництва підлітки обговорювали, як заохотити своїх однолітків до читання. Вероніка та Єгор запропонували ідею створення мемів і фанфіків на основі прочитаних книжок або літературних творів.

Слайд 17. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 18. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 19. Робота з підручником.

Слайд 20. Робота в групах.

Слайд 21. Запам'ятай!

Слайд 22. Пригадай, як визначати та формулювати цілі за допомогою методу SMART.

Слайд 23. Ознайомся з напрямами, у яких учні та учениці твоєї школи можуть докласти свої зусилля та зробити щось корисне. Запропонуй свої варіанти.

Підсумок

Слайд 24. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні