Каталог матеріалів

Урок №30 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 6 класу за О. Шиян - Доброчинність. Чому важливо не лише мати, а й віддавати.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 6 класу за програмою НУШ

Урок № 30. Доброчинність.

Мета: знати, що таке доброчинність; розмірковувати над питанням, чому важливо не лише мати, а й віддавати; вміти розрізняти поняття «волонтерство» і «доброчинність».

Очікувані результати: учень пояснює поняття «доброчинність», «гуманітарна допомога»; розрізняє види доброчинності; знає, відомих благодійників, які зробили великий внесок у ту чи іншу справу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Що таке доброчинність?

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 5. Словникова робота.

Слайд 6. Що таке доброчинність?

Слайд 7-12. Прочитайте історії українських благодійників та благодійниць.

Проаналізуйте, на що були спрямовані їхні зусилля та які потреби вони задовольняли.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайд 14. Поясни, що таке доброчинність, враховуючи формулу “добро +

чинити”.

Слайд 15. Анастасія накреслила схеми та спробувала з’ясувати, як пов’язані між собою волонтерство (В) і доброчинність (Д). Обговоріть

у парах, яка схема найточніше відображає цей взаємозв’язок.

Слайд 16. Що таке доброчинність?

Слайд 17. Види доброчинності (благодійності)

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 19. Словникова робота.

Слайд 20. Василинка поділилися у класі відео про те, як, роблячи

добро, можна мотивувати на добрі вчинки інших.

Слайд 21. Обговоріть.

Слайд 22. Поміркуйте в парах, які якості мають доброчинці.

Слайд 23-26. Прочитай історії підлітків. Які вони проявили риси, пов’язані з доброчинністю?

Підсумок

Слайд 23. Запам¢ятай!

Слайд 24. Що потрібно робити, ставши свідком жорстокого поводження

з тваринами? Змоделюй необхідні дії.

Слайд 25. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 26. Рефлексія «Мій настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні