Каталог матеріалів

Урок №28 з всесвітньої історії для 7 класу. О. Пометун, Ю. Малієнко, О. Дудар - Вплив церкви на середньовічне суспільство

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Всесвітня історія» (підручник для 7 класу) О . І. Пометун, Ю. Б. Малієнко, О. В. Дудар

Урок №28. Вплив церкви на середньовічне суспільство.

Мета: дати уявлення про характерні ознаки середньовічного світогляду, місце і роль церкви в житті суспільства.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: охарактеризувати основні відмінності між католицизмом і православ’ям; визначати за картою межі поширення впливу католицької і православної церков; оцінювати вплив церкви на суспільство; застосовувати та пояснювати поняття: «єретик», «інквізиція»; давати характеристику історичним діячам; самостійно працювати з різними джерелами знань

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

Слайд 4. Самостійна робота.

Слайд 5. Евристична бесіда.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Розповідь вчителя.

Слайд 7. Робота з картою.

Слайд 8. Робота з підручником. Робота в колі.

Слайд 9-10. Розповідь вчителя.

Слайд 11. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 12. Робота з ілюстрацією. Практичне завдання.

Слайд 13. Робота з літературним твором.

Слайд 14. Online завдання.

Слайд 15. Робота з підручником.

Слайд 16. Розповідь вчителя.

Слайд 17-18. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 19. Робота з історичним джерелом.

Слайд 20. Гімнастика для очей.

Слайд 21. Розповідь вчителя.

Слайд 22. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 23. Робота з ілюстраціями. Практичне завдання.

Слайд 24. Робота з підручником.

Слайд 25. Розповідь вчителя.

Слайд 26. Робота з картою.

Слайд 27. Письмове завдання.

Слайд 28. Взаємоперевірка.

Слайд 29. Практичне завдання.

Слайд 30-31. Online завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 32. Фронтальне опитування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні