Каталог матеріалів

Урок №28 для 2 класу образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Основні поняття: колорит СМ: М. Глущенко «Київська осінь», «Весна в Карпатах», Е. Колеснікова «Літо», Я. Зяблов «Лютий»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №28 Основні поняття: колорит СМ: М. Глущенко «Київська осінь», «Весна в Карпатах», Е. Колеснікова «Літо», Я. Зяблов «Лютий». ХТД: поділ аркуша на чотири частини, щоб у кожній підібрати колорит певної пори року. Колективна робота: поєднання готових колористичних композицій у чотири — за порами року: зима, весна, літо, осінь

Мета: ознайомити учнів з поняттям «колорит» та кольоровою гамою пір року; навчати утворювати нові відтінки кольорів (акварель «по-мокрому»), передавати настрій за допомогою фарб; активізувати спостережливість, фантазію, сенсорні уміння і навички; розвивати дрібну моторику руки; естетичне сприйняття учнями навколишнього світу; стимулювати розвиток допитливості й уяву; виховувати любов до природи та дружні відносини.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-6. Відгадайте загадку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд8. Розповідь вчителя

Слайд9. Запам’ятайте!

Слайд10. Порівняйте колорит картин, на яких зображено різні пори року.

Які кольори та їх відтінки переважають на кожній із них?

Слайд11-12. Прочитайте заховане в картині слово.

Слайд13. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд7. Гра «Мікрофон»

Слайд14-15. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд16. Дослідіть, як утворюються нові відтінки кольорів (акварель «по-мокрому»).

Слайд17. Розділіть аркуш на чотири частини. На кожній із них доберіть колорит певної пори року (акварель «по-мокрому»). Розріжте аркуш за роздільними лініями.

Підсумок

Слайд18. Послідовність малювання колориту певної пори року

 (акварель «по-мокрому»).

Слайд19. Рухлива вправа.

Слайд20. Продемонструйте власні малюнки. Об’єднайте отримані малюнки в чотири композиції за порами року: «Зима», «Весна», «Літо», «Осінь».

Слайд21. Одягаючись, добирай речі, гармонійні за кольором.

Рефлексія

Слайд22. Рефлексійна вправа «Дерево зростання»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні