Каталог матеріалів

Урок №27 з інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 6 класу за Воронцовою Т. В. - Діагностувальна робота з розділів «Психічне і духовне здоров’я» та «Соціальне здоров’я».

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Здоров’я, безпека та добробут» з використанням навчального посібника «Здоров’я, безпека та добробут» Т. Воронцова, В. Пономаренко.

Урок №27. Діагностувальна робота з розділів «Психічне і духовне здоров’я» та «Соціальне здоров’я».

Мета: оцінити рівень знань учнів з питань психічного і духовного здоров'я, а також соціального здоров'я, виявити розуміння учнями концепцій психічного здоров'я, якість їхнього життя та способів збереження та покращення цих аспектів, оцінити усвідомлення учнями важливості підтримки та розвитку психічного, духовного та соціального благополуччя для здоров'я загалом, визначити рівень готовності учнів реалізувати стратегії збереження та підтримки психічного, духовного та соціального здоров'я у повсякденному житті, з'ясувати потреби учнів у психологічній, духовній та соціальній підтримці та ресурсах, які можуть бути корисними для покращення їхнього благополуччя, формувати базові знання та навички для ефективного самостійного управління власним психічним, духовним та соціальним здоров'ям.

Очікуванні результати: учні засвоїли основні поняття і принципи, пов'язані з психічним, духовним і соціальним здоров'ям, розуміють важливість цих аспектів для загального благополуччя та якості життя, визначають рівень знань стосовно факторів, що впливають на психічне, духовне і соціальне здоров'я, таких як стрес, міжособистісні відносини, самосвідомість тощо, виявляють усвідомлення власних потреб та стратегій для збереження та підтримки цих аспектів здоров'я, формулюють основні принципи та стратегії самоопіки для підтримки психічного, духовного та соціального благополуччя, розуміють роль соціального середовища та підтримки спільноти у збереженні і покращенні психічного, духовного і соціального здоров'я.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Поміркуй.

Слайд4. Пригадай, що таке світогляд.

Слайд5. Вправа «Трибуна думок»

Слайд6. Побесідуймо.

Слайд7. Вправа «Трибуна думок»

Слайд8. Слово вчителя.

Слайд9. Вправа «Трибуна думок»

Слайд10. Поміркуй.

Слайд11. Дай відповіді на запитання.

Слайд12. Які бувають рішення?

Слайд13. Розгляньте схему. Обговоріть.

Слайд14-15. «Кроки» ухвалення рішень.

Слайд16. Розглянь плакати. Який плакат справив на тебе найбільше враження? Чому?

Слайд17. Розкажи.

Слайд18. Дай відповіді на запитання.

Слайд19. Розкажи.

Слайд20. Шлях до корисної звички.

Слайд21. Гімнастика для очей.

Слайд22. Поміркуй.

Слайд23. Спілкування буває:

Слайд24. Поради, як діяти асертивно.

Слайд25. Розглянь світлини. Кого можна вважати ввічливим співрозмовником?

Слайд26. Як ти гадаєш..?

Слайд27-28. Побесідуймо.

Слайд29. Побесідуймо.

Слайд30. Ознаки здорових стосунків.

Слайд31. Слово вчителя.

Слайд32. Дай відповідь на запитання.

Слайд33. Побесідуймо.

Слайд34. Небезпечні угрупування.

Слайд35. Розпитайте батьків/опікунів, які небезпечні компанії існували в їхньому підлітковому середовищі.

Слайд36. Групова робота.

Слайд37. Побесідуймо.

Слайд38. П’ять кроків до вирішення конфліктів інтересів.

Слайд39. Прикладами конфліктогенів.

Слайд40. Які вміння допомагають уникати суперечок і конфліктів?

Слайд41. Запам’ятай.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд42. Робота в підручнику.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні