Каталог матеріалів

Урок №27 з всесвітньої історії для 7 класу. І.Я. Щупак, О.В. Бурлака та ін. - Держави східноєвропейського типу.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Всесвітня історія» (підручник для 7 класу) Щупак І.Я., Бурлака О.В., Желіба О.В., Піскарьова І.О.

Урок № 27. Держави східноєвропейського типу.

Мета: ознайомити учнів із періодами піднесення та занепаду Імперії ромеїв, розглянути причини т а наслідки утворення Османської імперії, визначити основні етапи зміцнення Московського князівства та його претензії на роль «Третього Риму».

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: розказувати про формування Московської держави; визначати причини падіння імперії ромеїв; називати дати заснування Московського князівства, заснування Османської імперії, падіння Константинополя; пояснювати, чому монархічна влада в Московії та Османській імперії характеризується як деспотична.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

Слайд 4. Самостійна робота.

Слайд 5. Фронтальна бесіда.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Розповідь вчителя.

Слайд 7. Робота з інфографікою.

Слайд 8. Розповідь вчителя.

Слайд 9. Робота з підручником. Метод «Кероване читання».

Слайд 10. Робота з відео.

Слайд 11. Робота з картою. Практичне завдання.

Слайд 12. Розповідь вчителя.

Слайд 13. Робота з підручником.

Слайд 14-15. Розповідь вчителя. Історичні подробиці.

Слайд 16. Метод «Синтез думок»

Слайд 17. Бесіда.

Слайд 18. Робота з ілюстрацією.

Слайд 19-20. Думки істориків.

Слайд 21. Загадка в історії.

Слайд 22. Робота з підручником. Практичне завдання

Слайд 23. Гімнастика для очей.

Слайд 24. Практичне завдання

Слайд 25. Метод «Два—чотири – усі разом»

Слайд 26. Робота в групах. Практичне завдання

Слайд 27. Вправа «Крісло автора».

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 28. Фронтальне опитування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні