Каталог матеріалів

Урок №26 для 2 класу образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Основні поняття: декоративне мистецтво (повторення поняття на прикладі народного мистецтва)

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №26 Основні поняття: декоративне мистецтво (повторення поняття на прикладі народного мистецтва). СМ: зображення півня у парковій скульптурі, а також у творах народних майстрів: В. Карпець «Петриківський розпис», свищик, фрагмент вишивки. ХТД: зображення качечки, яка плаває (кольорові олівці), за мотивами української народної казки, де з качечкою відбуваються чарівні перетворення

Мета: ознайомити учнів із загальною будовою тіла птахів; актуалізувати знання про птахів – частину живої природи; вчити аналізувати та розрізняти зображення у творах майстрів декоративного мистецтва: у розписі, народній іграшці й вишивці; закріпити поняття «Декоративне мистецтво»; розвивати образне мислення, творчу уяву, фантазію; виховувати бережливе ставлення дітей до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, акварельні фарби.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Гра «Мікрофон»

Слайд4-9. Розгляньте ілюстрації, відгадайте назву казки.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд10. Розповідь вчителя

Слайд11. Розгляньте, як по-різному митці зображають красеня півня.

Слайд12. Пригадайте, що називають декоративним мистецтвом.

Слайд13-14. Розгляньте світлини. Дослідіть форму плаваючих птахів.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд16-17. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд18. Пригадайте українську народну казку, у якій чарівні перетворення відбувалися з качкою. Намалюй качечку, яка плаває (кольорові олівці).

Слайд19. Послідовність малювання качечки, що плаває.

Підсумок

Слайд20. Рухлива вправа

Слайд21. Продемонструйте власні малюнки

Слайд22. Гра-пантоміма: зобрази рухи пташки — персонажа симфонічної казки «Петрик і Вовк».

Рефлексія

Слайд23-24. Рефлексійна мішень. «Влуч» цеглинкою LEGO в мішень та оціни урок

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні