Каталог матеріалів

Урок №26 з історії України та всесвітньої історії для 6 класу за І. Щупак, О. Бурлака - Міфологія. Релігійні уявлення

 «____»___________20___ року

Конспект уроку вступу до історії України та громадянської освіти з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) І. Щупак

Урок №26. Міфологія. Релігійні уявлення

Мета: ознайомитися із видами монотеїстичних релігії; дізнатися про історію їх створення; визначити основні принципи монотеїстичних релігій; навчитися їх порівнювати; розвивати ключові компетентності: спілкування державною мовою; математична компетентність; інформаційно-цифрова компетентність; основні компетентності у природничих науках і технологіях; уміння вчитися впродовж життя; соціальна та громадянська компетентності; розвивати історичну компетентність (хронологічну, просторову, інформаційну, логічну, аксіологічну); виховувати особистість, яка здатна постійно самовдосконалюватися.

Очікувані результати. Після цього уроку учні будуть: знати поняття «буддизм-дгарма», «конфуціанство» «юдаїзм»; вміти порівнювати релігії на основі історичних джерел; розуміти причини популярності юдаїзму, конфуціанства та буддизму нині.

 Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 4. Слово вчителя

Слайд 5. Робота з термінами і поняттями

Слайд 6. Фронтальна бесіда

Слайд 7. Робота з підручником. Робота в парах

Слайд 8-9. Слово вчителя

Слайд 10-11. Практичне завдання. Робота в групах

Слайд 12. Вправа «Крісло автора»

Слайд 13. Робота в парах

Слайд 14. Гімнастика для очей

Слайд 15. Слово вчителя

Слайд 16-18. Робота з термінами і поняттями

Слайд 19-22. Робота з історичними джерелами. Робота в групах

Слайд 23. Вправа «Крісло автора»

Слайд 24. Online завдання

Слайд 25-26. Робота у групі. Робота з ілюстраціями

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 27. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні