Каталог матеріалів

Урок №25 для 5 класу технологічної галузі "Технології" за І. Ходзицькою - Проєктна робота «Різні види з’єднань».

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Технології» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти. Автори: Ірина Ходзицька, Олена Горобець, Ольга Медвідь, Тетяна Пасічна, Юлія Приходько. 2023 рік.

Урок №25. Проєктна робота «Види з’єднань».

Мета: навчити учнів різним методам і технікам з'єднання деталей для створення функціональних і естетичних виробів; ознайомити з різними засобами з'єднання, такими як зварювання, клеєння, шви, болти, гвинти; вчити робити обґрунтовані висновки на основі зібраної інформації, що допоможе розробляти ефективні та конкурентоздатні продукти або послуги; розвивати відповідальність, самодисципліну та повагу до спільного простору, мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу.

Очікуванні результати:

  • розрізняють етапи роботи над створенням нового виробу;
  • називають способи з’єднань виробу;
  • знають та дотримуються етапів виконання роботи над створенням проєктного продукту;
  • виконують проєктну роботу «Види з’єднань»;
  • дотримуються правил безпеки на уроках з «Технологій».

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Повідомлення теми і мети уроку.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Вправа «Мікрофон».

Слайд 5. Вправа «Мікрофон».

Слайд 6. Вправа «Мікрофон».

Слайд 7. Виконай тестові завдання.

Слайд 8. Виконай тестові завдання.

Слайд 9. Гімнастика для очей.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 10. Робота із зображеннями.

Слайд 11. Робота із зображеннями.

Слайд 12. Робота із зображеннями.

Слайд 13. Гра «Яке з’єднання доречно обрати?».

Слайд 14. Гра «Яке з’єднання доречно обрати?».

Слайд 15. Гра «Яке з’єднання доречно обрати?».

Слайд 16. Гра «Яке з’єднання доречно обрати?».

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

Слайд 18. Правила безпеки на уроці «Технології».

Слайд 19. Правила безпеки на уроці «Технології».

Слайд 20. Етапи роботи над з’єднанням виробу.

Слайд 21. Практична робота.

Слайд 22. Виконай завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 23-25. Вправа «Продовжи речення».

Підсумок. Рефлексія

Слайд 26. Рефлексія. Вправа «Обмін думками».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні