Каталог матеріалів

Урок №25 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Шиян - Емоційний стан та емоційне здоров’я. Мої емоції — мої друзі? Як почуватися комфортно у школі?

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 5 класу за програмою НУШ (2022-2023 н.р.).

Урок №025. Емоційний стан та емоційне здоров’я. Мої емоції — мої друзі Як почуватися комфортно у школі.

Мета: дати уявлення про поняття «співчуття», «співпереживання»; учити співчувати однокласникам, друзям і співпереживати з ними; формувати поняття впливу на здоров’я настрою, різних почуттів та емоцій; учити розрізняти види емоцій і почуттів; розвивати навички роботи в групах, контролю й поліпшення свого настрою; виховувати бажання підтримувати позитивний настрій, людяність, гуманізм, доброту.

Очікувані результати: учень розпізнає позитивні та негативні емоції та їх прояви у повсякденних ситуаціях; пояснює необхідність поваги до почуттів інших людей; визнає необхідність безпечних і корисних практик поведінки, правил спілкування; розпізнає прояви булінгу; пояснює необхідність відстоювання власних інтересів та інтересів інших осіб, протидії проявам тиску, неповаги і приниження; ідентифікує способи та можливість надання необхідної допомоги собі та/або іншим особам для вирішення конфліктної ситуації.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-8. Організація класу. Гра «Створюємо настрій».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 9. Вправа «Відкритий мікрофон».

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 10. Робота з підручником.

Слайд 11-13. Словникова робота.

Слайд 14. Подивись відео “Школа Мері Поппінс. Емоції” та дізнайся більше про емоції та емоційність.

Слайд 15. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 16. Словникова робота.

Слайд 17. Запам'ятай!

Слайд 18. Рухлива вправа для очей.

Слайд 19. Об’єднайтеся в пари та ознайомтеся з переліком емоцій. Оберіть одну позитивну й одну негативну емоцію. Проаналізуйте їх і заповніть таблицю в зошиті.

Слайд 20. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 21. Робота з підручником.

Слайд 22. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 23. Поміркуй, які прояви емоцій сприяють, а які — заважають тому, аби почуватися комфортно у класі.

Слайд 24. Подумай, що тебе тішить, а що — засмучує. Уяви себе в різних ситуаціях і дай відповіді на запитання.

Слайд 25. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 26. Робота з підручником.

Слайд 27. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 28. Ознаки булінгу.

Слайд 29. Словникова робота.

Слайд 30. Запам'ятай!

Слайд 31. Робота з підручником.

Слайд 32. Ознайомся з ситуацію, дай відповіді на запитання.

Підсумок

Слайд 33. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні