Каталог матеріалів

Урок №23 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 7 класу. Автори: Воронцова Т. В. та ін. - Як реагувати на зміни та критику.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б.

Урок №23. Як реагувати на зміни та критику.

Мета: навчити учнів ефективно реагувати на зміни та критику.

Розвинути навички спілкування та емоційного інтелекту.

Підвищити стійкість до стресу та здатність адаптуватися до нових умов, розкрити значення змін у житті.

Обговорити позитивні й негативні аспекти змін. Ознайомити учнів з методами ефективної адаптації до нових обставин.

Обговорити стратегії подолання страху перед змінами. Пояснити відмінність між конструктивною та деструктивною критикою.

Навчити учнів сприймати критику без емоційного негативу та використовувати її для саморозвитку.

Очікуванні результати: після уроку учні зможуть:

Усвідомлено ставитися до змін

Розуміти, що зміни є невід’ємною частиною життя та розвитку.

Визначати позитивні можливості, які можуть принести зміни.

Легше адаптуватися до нових ситуацій

Використовувати ефективні стратегії адаптації до змін.

Усвідомлювати свої емоції та керувати ними в процесі змін.

Конструктивно сприймати критику

Відрізняти конструктивну критику від деструктивної.

Реагувати на критику без агресії та образ, використовуючи її для саморозвитку.

Розвивати емоційний інтелект

Застосовувати навички самоконтролю в складних ситуаціях.

Використовувати техніки зниження стресу при отриманні критичних зауважень.

Практично застосовувати отримані знання

Аналізувати власні реакції на зміни та критику. Використовувати отримані навички у навчанні, роботі та повсякденному житті.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.  

Слайд3. Розкажи.

Слайд4. Словничок.

Слайд5. Запам’ятай.

Слайд6. Побесідуймо.

Слайд7. Є люди з адекватною самооцінкою.

Слайд8. Є люди із заниженою самооцінкою.

Слайд9. Є люди із завищеною самооцінкою.

Слайд10. Прочитайте ситуацію. Обговоріть, яка у хлопчика самооцінка: завищена, занижена чи адекватна.

Слайд11. Слово вчителя.

Слайд12. Запам’ятай.

Слайд13. Психічне дозрівання.  

Слайд14. Інтелектуальна зрілість.

Слайд15. Соціальна зрілість.  

Слайд16. Духовна зрілість.  

Слайд17. Слово вчителя.

Слайд18. У статевому дозріванні дівчинки вирішальну ро відіграють гормони естроген і прогестерон; хлопця тестостерон.

Слайд19. Першою фізичною ознакою статевого дозрівання швидке зростання, яке називають стрибком росту.

Слайд20. Робота з підручником.

Слайд21. Гімнастика для очей.

Слайд22. По черзі продовжте фразу:

Слайд23. Розкажи.

Слайд24. Запам’ятай.

Слайд25. Виконайте завдання.

Слайд26. Робота з підручником.

Слайд27. Подивіться мотиваційне відео «Якщо хочете змінити світ, спочатку застеліть своє ліжко». Чому маленькі досягнення є важливими?  

Слайд28. Слово вчителя.

Слайд29. Робота з підручником.

Слайд30. Обговоріть.

Слайд31. Побесідуймо.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні