Каталог матеріалів

Урок №22 з музичного мистецтва для 1 класу за Калініченко О. В. - Світ тварин у мистецтві

Інформація відсутня

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – О.В. Калініченко»

Урок №22. Світ тварин у мистецтві

Ноти в межах І октави.

СМ: К. Стеценко. Опера «Лисичка, Котик і Півник» (фрагменти І дії): Пісня Котика «Ти, мій брате півнику»; Пісня Лисички «Півнику-братику, ясний соколику»; Пісня Півника «Котику-братику, несе мене Лиска». М/ф «Лисичка, Котик і Півник».

ХТД: «Зайчик і лисичка» муз. Я. Степового слова народні – розучування, виконання у ролях

Мета: дати першокласникам уявлення про нотний стан як рядок для запису музичних звуків; закріплювати вміння учнів слухати та аналізувати музичні твори. Виховувати любов та інтерес до музики; виховувати естетичні почуття. Розвиток вокально-хорових навичок.

Очікувані результати: здобувач освіти пояснює особливості опери-казки; бере участь в обговоренні творів мистецтва, висловлює свої враження щодо різних музичних характеристик казкових персонажів; виконує пісню за фразами, порівнює пісні на спільну тематику; імпровізує рухи до пісні відповідно до її змісту.

Формування ключових компетентностей:

екологічної: спостереження, дослідження і відтворення довкілля та явищ природи засобами мистецтва;

уміння вчитися: формування  уміння  визначати власні художні інтереси, досягнення і потреби; прагнення доцільно використовувати свій час для пізнання, сприймання, творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтесь на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Пригадайте.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-7. Слово вчителя.

Слайд8. Перегляньте: К. Стеценко. Опера «Лисичка, Котик і Півник» (фрагменти І дії): Пісня Котика «Ти, мій брате півнику».

Слайд9. Перегляньте: К. Стеценко. Опера «Лисичка, Котик і Півник» (фрагменти І дії): Пісня Лисички «Півнику-братику, ясний соколику».

Слайд10. Перегляньте: К. Стеценко. Опера «Лисичка, Котик і Півник» (фрагменти І дії): Пісня Півника «Котику-братику, несе мене Лиска».

Слайд11-12. Дайте відповіді на запитання.

Слайд13. Виберіть слова, що характеризують музику кожного персонажа опери.

Слайд14. Перегляньте: М/ф «Лисичка, котик і півник».

Слайд15. Порівняйте героїв казки в опері та мультфільмі.

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Слайд17. Послухайте пісню «Зайчик і лисичка» музика Я. Степового, слова народні.

Слайд18. Розучуємо текст пісні «Зайчик і лисичка».

Слайд19. Виконання пісні «Зайчик і лисичка»

Слайд20. Гімнастика для очей

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Виконайте з однокласниками та однокласницями пісню в ролях.

Підсумок

Рефлексія

Слайд22. Рефлексія. Вправа «Піраміда знань»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні