Каталог матеріалів

Урок №22 музичного мистецтва для 6 класу за Л. Кондратовою - Німецько-Австрійська мистецька подорож

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Г. Кондратова»

Урок №22. Німецько-Австрійська мистецька подорож

Сприймання: «Свят» («Sanctus») — на основі канону Й. Пахельбеля; «Завжди Iggal з тобою» («Always with You») (у виконанні хору хлопчиків «Libera», Лондон), Й. С. Бах. Меса сі мінор. І ч. (5-голосий хор «Господи, помилуй») і «Страсті за Матвієм» (заключний хорал) (у виконанні Мюнхенського Бах-хору та оркестру, диригент— К. Ріхтер), В. А. Моцарт. «Lacrimosa» з «Реквієму» (у виконаннні Віденського філармонічного оркестру й хору, диригент — К. Бьом).

Виконання: «Співаєм я, і ти, і Україна» (слова і музика 3. Красуляк)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Пригадайте.

Слайд4-11. Слово вчителя

Слайд12. Послухайте: «Свят» («Sanctus») — на основі канону

Й. Пахельбеля (у виконанні хору хлопчиків «Libera», Лондон).

Слайд13. Послухайте: «Завжди з тобою» («Always with You») (у виконанні хору хлопчиків «Libera», Лондон).

Слайд14-15. Обговоріть.

Слайд16. Дізнайтеся більше про творчість хорового колективу Libera, скориставшись власним ґаджетом.

Слайд17. Проведіть дослідження.

Слайд18. Гра «Музична вікторина».

Слайд19. Гімнастика для очей

Слайд20. Слово вчителя

Слайд21. Запам’ятайте.

Слайд22. Слово вчителя

Слайд23-24. Запам’ятайте.

Слайд25. Послухайте: Й. С. Бах. Меса сі мінор. I ч. (5-голосий хор «Господи, помилуй»).

Слайд26. Послухайте: Й. С. Бах. «Страсті за Матвієм» (заключний хорал) (у виконанні Національної заслуженої академічної капели України "Думка", Національного камерного ансамблю "Київські солісти". Диригент Є.Савчук).

Слайд27. Обговоріть.

Слайд28-29. Слово вчителя

Слайд30. Запам’ятайте.

Слайд31. Послухайте: В. А. Моцарт. «Lacrimosa» з «Реквієму» (у виконаннні Віденського філармонічного оркестру й хору, диригент —

К. Бьом).

Слайд32. Обговоріть.

Слайд33. Виконуємо пісню «Співаєм я, і ти, і Україна» (слова і музика

З. Красуляк).

Слайд34. Оберіть соліста/солістку для виконання заспіву, а приспів виконуйте хором. Запишіть свій спів на диктофон. Послухайте запис і оцініть своє виконання.

Слайд35. Гра «Диригент/диригентка»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд36. Підсумовуємо вивчене.

Підсумок

Слайд37. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд38. Рефлексійна мішень. «Влуч» цеглинкою LEGO в мішень та оціни урок.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні