Каталог матеріалів

Урок №22 з всесвітньої історії для 7 класу. І.Я. Щупак, О.В. Бурлака та ін. - Аналіз діагностувальної роботи. Робота над виправленням та попередженням помилок

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Всесвітня історія» (підручник для 7 класу) Щупак І.Я., Бурлака О.В., Желіба О.В., Піскарьова І.О.

Урок № 22. Аналіз діагностувальної роботи. Робота над виправленням та попередженням помилок. Етапи державотворення в Середні віки.

Мета: проаналізувати діагностувальну роботу, виконати роботу над помилками, вчити розв’язувати тестові завдання; розвивати навички сприймання інформації на слух та її розуміння, уважність, кмітливість; виховувати повагу до однокласників, до історії; ознайомити учнів з основними етапами формування середньовічних держав; сформулювати уявлення про роль монархів, імператорів та церкви у системі державної влади; розвивати навички аналізу історичних джерел та текстів;

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: пояснити основні етапи формування європейських держав у Середні віки; зрозуміють зв'язок між падінням Західної Римської імперії та появою варварських королівств; розкриють значення Каролінгської імперії та феодальної системи для розвитку середньовічного суспільства; усвідомлять, як централізація влади сприяла створенню національних монархій; самостійно працювати, мислити логічно, знаходити правильні відповіді в тестових завданнях, раціонально розподіляти час, критично оцінювати отриманий результат.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 4. Розповідь вчителя.

Слайд 5. Аналіз діагностувальної роботи.

Слайд 6-12. Фронтальне опитування.

Слайд 13. Робота в групах.

Слайд 14. Розповідь вчителя.

Слайд 15. Фронтальна бесіда.

Слайд 16. Розповідь вчителя.

Слайд 17. Робота з підручником.

Слайд 18. Розповідь вчителя. Історичні подробиці.

Слайд 19. Бесіда. Робота з підручником.

Слайд 20. Розповідь вчителя.

Слайд 21. Робота в групах.

Слайд 22. Вправа «Крісло автора».

Слайд 23. Гімнастика для очей.

Слайд 24. Робота з ілюстрацією Бесіда.

Слайд 25. Розповідь вчителя.

Слайд 26-27. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 28. Бесіда.

Слайд 29. Робота з ілюстрацією. Практичне завдання.

Слайд 30. Розповідь вчителя.

Слайд 31. Індивідуальна робота з підручником.

Слайд 32. Робота зі схемою.

Слайд 33. Робота з історичним джерелом.

Слайд 34-35. Розповідь вчителя.

Слайд 36-37. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 38. Робота з ілюстрацією.

Слайд 39. Робота в групах.

Слайд 40. Online завдання

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 41. Письмове завдання

Слайд 42. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні