Каталог матеріалів

Урок №22-23 для 4 класу з музичного мистецтва за Масол Л.М. - Мандрівка до сонячної Італії та Іспанії (продовження). Музичні інструменти симфонічного оркестру.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №22-23. Мандрівка до сонячної Італії та Іспанії (продовження). Музичні інструменти симфонічного оркестру. Слухання Ісаак Альбеніс «Легенда». Мануель де Фалья «Ночі в садах Іспанії». М/ф «Моріс Равель «Болеро»». Виконання «Щебетала пташечка» (українська народна пісня)

Мета: вчити учнів уважно слухати музичні твори, вміти характеризувати їх; взаємовплив і взаємозбагачення музики різних народів. Розвивати предметні та міжпредметні компетентності учнів, збагачувати їхній музичний та загальний кругозір, слуховий досвід, вчити аналізувати музичні твори, визначати національні особливості музики різних народів. Засобами музичного мистецтва здійснювати полікультурне виховання учнів, формувати поважне ставлення до культур інших народів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Слово вчителя.

Слайд4. Ісаак Альбеніс. «Легенда» (гітара).

Слайд5. Мануель де Фалья. «Ночі в садах Іспанії» для фортепіано з оркестром (фрагмент).

Слайд6. Схарактеризуй музику «Легенди».

Слайд7. Слово вчителя.

Слайд8. М/ф «Моріс Равель “Болеро”» (м/ф Симона Брета (Simon Brethe)).

Слайд9. Відтвори ритм болеро.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Ознайомлення з українською народною піснею «Щебетала пташечка».

Слайд12. Ознайомлення з текстом пісні «Щебетала пташечка»

Слайд13. Виконання пісні «Щебетала пташечка».

Слайд14. Пригадай інструменти симфонічного оркестру.

Слайд15. Які враження в тебе залишилися від знайомства з італійським та іспанським мистецтвом? Яка музика викликала яскраві емоції та бажання слухати слухати її на дозвіллі дозвіллі?

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні