Каталог матеріалів

Урок №21 з музичного мистецтва для 2 класу за Масол Л. М. - Подорож до далеких країн Світ тварин в мистецтві. Незвичайні музичні інструменти (ксилофон, фісгармонія, челеста)

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №21. Подорож до далеких країн

Світ тварин в мистецтві. Незвичайні музичні інструменти (ксилофон, фісгармонія, челеста)

СММ: К. Сен-Санс. Цикл «Карнавал тварин». Кенгуру. Акваріум.

ХТД: Музика В. Гребенюка, вірші Е. Саталкіної «Кенгуру» Створення «пісенного карнавалу» за віршами

Мета: вчити аналізувати і слухати музичні твори, формувати міжпредметну естетичну компетентність; розвивати навички працювати за зразком та певним алгоритмом, дрібну моторику рук, музичний слух, творчі здібності учнів, фантазію, мислення, дисциплінованість, познайомити з клавішними музичними інструментами «челеста» та «фісгармонія; виховувати інтерес до мистецтва, естетичне сприйняття навколишнього світу, продовжувати виховувати любов до тварин, бережливе ставлення до природи.

Очікувані результати: здобувач освіти вміє працювати за зразком та певним алгоритмом; вміє висловлювати власні музичні враження від прослуханого твору, виразно виконує пісні під супровід інструмента і фонограми; знає правила співу; бере участь в обговоренні творів мистецтва.

Формування ключових компетентностей:

екологічної: спостереження, дослідження і відтворення довкілля та явищ природи засобами мистецтва;

уміння вчитися: формування  уміння  визначати власні художні інтереси, досягнення і потреби; прагнення доцільно використовувати свій час для пізнання, сприймання, творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан).

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш і налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-4. Дайте відповіді на запитання.

Слайд5. Рухлива вправа

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд6-8. Слово вчителя

Слайд9. Перегляньте відео про кенгуру.

Слайд10. Послухайте: К. Сен-Санс. Цикл «Карнавал тварин». Кенгуру.

Слайд11-12. Слово вчителя

Слайд13-15. Познайомтесь з музичними інструментами.

Слайд16. Послухайте: К. Сен-Санс. Цикл «Карнавал тварин». Акваріум.

Слайд17. Дайте відповіді на запитання.

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19. Розучуємо пісню «Кенгуру» (музика В. Гребенюка, вірші                Е. Саталкіної).

Слайд20. Виконуємо пісню «Кенгуру».

Слайд21. Гімнастика для очей

Слайд22. Слово вчителя

Слайд23-25. Придумайте до віршиків мелодії. Доберіть інструменти.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Слайд26. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд27. Рефлексія «Оціночна шкала»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні