Каталог матеріалів

Урок №21 для 5 класу із зарубіжної літератури за Н. Міляновською - Образи дітей і дорослих у повісті казці «Чарлі і шоколадна фабрика».

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку зарубіжної літератури з використанням навчального посібника «Зарубіжна література» (підручник для 5 класу) Н. Міляновська

Урок № 21. Образи дітей і дорослих у повісті казці «Чарлі і шоколадна фабрика».

Мета: визначати особливості сюжету казки, читати виразно і усвідомлено текст, орієнтуватись в прочитаному, висловлювати в усній формі почуття, враження, викликані прочитаним; відповідати на запитання за змістом, акцентувати увагу на окремих деталях, коментувати, інтерпретувати, учитися складати та висловлювати власне висловлювання, розуміти символічний зміст назви твору; охарактеризувати головних та другорядних героїв – Чарлі Бакета, містера Вонку, Августуса Глупса, Віолетту Борегард, Веруку Солт, Майка Тіві та усвідомити, що дитячі характери сформовані через потурання їх звичкам батьками, і ці звички ні до чого доброго не призводять, розуміти сенс понять доброта, щирість, наполегливість та їхнє значення у житті головного героя.

Очікувані результати: визначає особливості сюжету казки, читає виразно і усвідомлено текст, орієнтується в прочитаному, висловлює в усній формі почуття, враження, викликані прочитаним; відповідає на запитання за змістом, акцентує увагу на окремих деталях, коментує, інтерпретує, учиться складати та висловлювати власне висловлювання, розуміє символічний зміст назви твору; кількома фразами може охарактеризувати головних героїв та другорядних героїв – Чарлі Бакета, містера Вонку, Августуса Глупса, Віолетту Борегард, Веруку Солт, Майка Тіві, назвати позитивні та негативні риси їхніх характерів; усвідомлює, що характери дітей сформовані через потурання їх звичкам батьками, і ці звички ні до чого доброго не призводять, розуміти сенс понять доброта, щирість, наполегливість та їхнє значення у житті головного героя.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Бесіда

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Робота з підручником

Слайд 6. Робота з текстом твору. Робота в групах

Слайд 7-8. Бесіда

Слайд 9. Online завдання. Фронтальне опитування

Слайд 10. Гімнастика для очей

Слайд 11. Робота з таблицею

Слайд 12. Порівняльна характеристика

Слайд 13. Робота в групах

Слайд 14. Робота в групах. Творче завдання

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 15-16. Вправа «Крісло автора»

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні