Каталог матеріалів

Урок №21 для 4 класу з музичного мистецтва за Рублі Т.Є. - Класична Австрія. Камерна музика. Варіації, варіаційна форма, репетиція

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво - Рубля Т. Є., Мед І. Л., Щеглова Т. Л.»

Урок №21. Класична Австрія. Камерна музика. Варіації, варіаційна форма, репетиція. Слухання та аналізування 1 ч. «Маленької нічної серенади» В. А. Моцарта, варіації на тему французької народної пісні «Пастух. Вивчення пісні «Сонечко» І. Тарнавської

Мета: дати поняття «варіації» як форми вираження поступового, послідовного розвитку, зміни одного характеру, настрою; розвивати співацькі навички, творчі здібності; створювати правильний ритмічний рисунок вправ; відтворювати ритмічні вправи, виховувати любов до музики.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Слово вчителя.

Слайд5. Запам’ятай.

Слайд6. Послухайте першу частину «Маленької нічної серенади» видатного австрійського композитора Вольфганга Амадея Моцарта.

Слайд7. Схарактеризуйте засоби музичної виразності, які використав композитор.

Слайд8. Фізкультхвилинка.

Слайд9. Послухаємо пісню І. Тарнавської «Сонечко».

Слайд10-11. Вивчимо текст пісні «Сонечко».

Слайд12. Виконання пісні «Сонечко».

Слайд13. Сьогодні ви познайомитеся ще з однією музичною формою, яка називається варіації. Як ви можете пояснити значення цього слова?

Слайд14. Запам’ятай.

Слайд15. В.-А. Моцарт створив варіації на тему французької народної пісні «Пастух». Послухайте цей твір та визначте кількість варіацій у ньому. Якими музичними засобами композитор варіював основну тему?

Слайд16. Виконання пісні «Нехочуха».

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні