Каталог матеріалів

Урок №21 для 8 класу з мистецтва за Л.М. Масол - Галантне рококо

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол»

Урок №21. Галантне рококо

Сприймання: Л.-К. Дакен Зозуля; Ж.-Б. Люллі Гавот; Ф. Куперен Будильник; Ж.-Ф. Рамо Тамбурин, Ригодон. У. Берд Волинка, Флейта і барабан.

Виконання: Н. Тананко Звуки клавесина

Виготовлення овальної рамки для фотографій (паперопластика)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект, папір.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Розгляньте зразки скіфського мистецтва. Що вас дивує чи вражає?

Слайд4-8. Слово вчителя

Слайд9. Розгляньте світлини. Як на фасаді та в інтер’єрі палацу використано найхарактерніший для рококо звивистий візерунок? Який ефект виникає в разі розташування великих дзеркал між вікнами у круглій залі палацу?

Слайд10-13. Слово вчителя

Слайд14. Розгляньте світлини. Які ознаки стилю рококо має мейсенська порцеляна?

Слайд15. Розгляньте світлини. Опишіть свої враження від королівського палацу в стилі рококо.

Слайд16-27. Слово вчителя

Слайд28. Прослухайте: Л.-К. Дакен. «Зозуля».

Слайд29. Прослухайте: Ж.-Б. Люллі. Гавот.

Слайд30. Прослухайте: Ф. Куперен. «Будильник».

Слайд31. Прослухайте: Ж.-Ф. Рамо. Тамбурин.

Слайд32. Прослухайте: Ж.-Ф. Рамо. Ригодон.

Слайд33. Прослухайте: В. Берд. Волинка.

Слайд34. Прослухайте: Флейта і барабан.

Слайд35. Слово вчителя

Слайд36. Гімнастика для очей

Практична діяльність учнів

Слайд37-38. Розучуємо пісню «Звуки клавесина»

Слайд39. Виконуємо пісню «Звуки клавесина»

Слайд40. Виготовте овальну рамку для фотографій, придумай для неї декор у стилі рококо (паперопластика).

Слайд41. Послідовність виконання

Слайд42. Продемонструйте власні роботи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд43-44. Мистецька скарбничка

Слайд45. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд46. У вільний час

Слайд47. Самостійно

Рефлексія

Слайд48. Оцініть роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні