Каталог матеріалів

Урок №20 з географії для 6 класу за Т. Гільберт - Урок-практикум. Як працювати з фізичними картами.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Гільберг Т.Г., Тарнавська С.С., Павич Н.М.

Урок №20. Урок-практикум. Як працювати з фізичними картами. Фізична карта світу, півкуль, України. Практична робота. Робота з фізичною картою світу та України. Позначення на контурній карті меж літосферних плит, сейсмічних поясів, окремих вулканів, гір і рівнин. Гра «Географічний брейн-ринг»

Мета: ознайомити учнів із фізичними картами світу та України і навчити їх правильно користуватися цими картами, пояснити учням основні поняття, такі як літосферні плити, сейсмічні пояси, вулкани, гори і рівнини, і допомогти їм розпізнавати їх на фізичних картах, розвивати навички аналізу географічної інформації та роботи з картами, сприяти активному навчанню та пам'яті шляхом гри "Географічний брейн-ринг".

Очікуванні результати: учні мають розуміння основних понять фізичної географії, таких як літосферні плити, сейсмічні пояси, вулкани, гори і рівнини, мають навички роботи з фізичними картами світу, півкуль та України, включаючи здатність знаходити на карті основні географічні об'єкти, позначають на контурній карті межі літосферних плит, сейсмічні пояси, вулкани, гори і рівнини, мають інтерес учнів до географії і зміцнити їхнє знання про фізичну географію світу та України.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Які є карти?

Слайд5. Політична карта.

Слайд6. З тематичних карт можна отримати детальну інформацію з певної теми.

Слайд7. Фізична карта

Слайд8. Перегляньте відео «Правила оформлення контурної карти»

Слайд9. Визначте розміщення гір за алгоритмом: Назва гір - материк - країна/країни.

Слайд10. Практична робота.

Слайд11. Назвіть відомі вам гірські системи. Потренуйтеся в парі показувати їх на карті.

Слайд12. Користуючись фізичною картою світу.

Слайд13. Позначте на контурній карті.

Слайд14. Гімнастика для очей.

Слайд15-16. Робота в підручнику.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд17. Продовж речення.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні