Каталог матеріалів

Урок №20 з геометрії для 7 класу. А. Мерзляк. М. Якір. - Рівнобедрений трикутник та його властивості.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку геометрія за підручником «Геометрія 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор А. Мерзляк, М. Якір)

Урок № 20. Рівнобедрений трикутник та його властивості.

Мета: формування вміння розв'язувати задачі, які передбачають застосування означення рівнобедреного трикутника та його властивостей; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють застосовувати властивості рівнобедреного трикутника в його побудові та задачах на знаходження кутів і сторін.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5- 15. Теоретичний матеріал. Математичні розминки.

Слайд 16-17. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 18-34. Робота з підручником. виконання завдання 1-2 рівня: №216, 218, 219, 221, 223, 224, 226, 227, 229.

Слайд 35. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 36. Завдання підвищеної складності.

У рівнобедреному трикутнику висота, проведена до основи, удвічі менша від основи. Знайдіть кути трикутника.

Слайд 37-38.Життєва математика.

Одне дерево очищає за рік зону у формі прямокутного паралелепіпеда 100 м завдовжки, 12 м завширшки, 10 м заввишки. Обчисліть, скільки кубічних метрів повітря очистять від автомобільних вихлопних газів 200 каштанів, посаджених уздовж дороги.

Підсумок

Слайд 39. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 40.  Завдання для домашньої роботи.

Слайд 41. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні