Каталог матеріалів

Урок №20 з української літератури для 6 класу за В.Заболотним - Ірина Жиленко. «Підкова», «Гном у буфеті»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української літератури за підручником «Українська література». Автори: В. Заболотний, О. Заболотний, О. Слоньовська, І. Ярмульська. (2023) для 6 класу за програмою НУШ.

 

Урок №20. Ірина Жиленко. «Підкова», «Гном у буфеті»

Мета: вчити читати ліричні твори відповідно до мети читання та інтонаційних особливостей, визначати художні, персоніфіковані образи поезій, характеризувати емоційний стан та характер головного героя, порівнювати різні зразки мистецьких творів, визначати використані художні засоби та аналізувати їхню роль у тексті, висловлювати свою думку та толерантно ставитись до думок однокласників;

Очікувані результати: читає поетичні твори відповідно до мети читання та інтонаційних особливостей; визначає основні мотиви поезій; характеризує емоційний стан ліричного героя; проводить паралелі між образами і явищами, зображеними в тексті, і власним життєвим досвідом; визначає основні мотиви поезій; висловлює своє ставлення до думок інших, зважаючи на неповноту або суперечливість почутої інформації; створює письмові тексти визначених типів, стилів і жанрів, зважаючи на мету, адресата, власний життєвий досвід; аналізує зміст написаного з погляду цілісності та повноти викладу;

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 2. Організація класу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 5. Повідомлення теми уроку.

Слайд 6. Актуалізація опорних знань.

ІІ. Основна частина

Слайди 8-9. Читання поезії «Підкова», с.73-74.

Слайди 10-11. Перевіряємо.

Слайд 12. Цікаво знати.

Слайди 13-15. Аналізуємо

Слайди 16-17. Міркуємо.

Слайд 18. Гімнастика для очей.

Слайди 19-20. Читання поезії «Гном у буфеті», с.76.

Слайд 21. Перевіряємо.

Слайди 22-23. Аналізуємо.

Слайд 24. Міркуємо.

ІІІ. Заключна частина

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 25. Рефлексія.

Домашнє завдання

Слайд 26. Пояснення домашнього завдання

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні