Каталог матеріалів

Урок №19 для 4 класу з музичного мистецтва за Масол Л.М. - Франція та Англія-країни палаців, театрів, музеїв. Менует. Слухання: Жан Філіпп Рамо.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №19. Франція та Англія-країни палаців, театрів, музеїв. Менует. Слухання Жан Філіпп Рамо. Менует (клавесин). Поль Моріа. Менует. Виконання французької народної пісні «Пастух».

Мета: ознайомити з особливостями музики Франції, її композиційною будовою та характерними засобами музичної виразності. Дати розуміння терміну – менует. Розвивати вміння учнів уважно слухати твори та знаходити відповідності між змістом та сюжетною лінією твору, його літературної основи і засобами музичної виразності, розвивати вміння висловлювати власні музичні враження від прослуханого твору. Виховувати інтерес до слухання класичної музики та виконання дитячих пісень.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Слово вчителя.

Слайд5. Жан Філіпп Рамо. Менует (клавесин).

Слайд6. Поль Моріа. Менует.

Слайд7. Розглянь картину.

Слайд8. Який характер танцю?

Слайд9. Фізкультхвилинка.

Слайд10. Послухаємо пісню французьку народну пісню «Пастух».

Слайд11-12. Розучимо текст пісні «Пастух».

Слайд13. Виконання пісні «Пастух».

Слайд14. Вольфганг Амадей Моцарт. Варіації на тему французької народної пісні «Пастух».

Слайд15. Вольфганг Амадей Моцарт. Варіації на тему французької народної пісні «Пастух».

Слайд16. Вольфганг Амадей Моцарт. Варіації на тему французької народної пісні «Пастух».

Слайд17. Що відбувається з народною піснею у творі Моцарта?

Слайд18. Слово вчителя.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні