Каталог матеріалів

Урок №19 для 4 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Франція та Англія – країни палаців, театрів, музеїв.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №19 Франція та Англія – країни палаців, театрів, музеїв. Створення листівки «Вітання з Парижа», використовуючи знайомі техніки (воскові олівці, акварель чи гуаш)

Мета: познайомити учнів зі зразками мистецтва французьких митців; поняттям «листівка»; повторити поняття симетрії та асиметрії, різницю між музеєм та художньою галереєю; вчити створювати елементи композиції; розвивати уміння експериментувати зі знайомими техніками; формувати культурну компетентність.

Обладнання: мультимедійний комплект, папір, воскові олівці, акварель чи гуаш, ємність для води, щіточки.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Дайте відповіді на запитання.

Слайд4. Цікаві факти про Францію.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд5. Розповідь вчителя.

Слайд6. Пригадайте, що таке художній музей.

Слайд7. Пригадайте, що таке картинна галерея.

Слайд8. Якими видами мистецтва насолоджуються глядачі на світлинах?

Слайд9. Перегляньте відео «Уроки тітоньки Сови. Чудеса світу. Ейфелева вежа».

Слайд10-12. Розповідь вчителя

Слайд13. Запам’ятайте!

Слайд14. Знайдіть симетрію на листівках, присвячених архітектурі Франції.

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд17-18. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва.

Слайд19. Створіть листівку «Вітання з Парижа», використовуючи знайомі техніки (воскові олівці, акварель чи гуаш).

Слайд20. Послідовність виконання.

Підсумок

Слайд21. Гімнастика для очей.

Слайд22. Продемонструйте власні малюнки.

Слайд23. У вільну хвилинку…

Рефлексія

Слайд24. Рефлексія «Світлофор настрою». Перейдіть дорогу, використавши пропуск у вигляді цеглинки LEGO.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні