Каталог матеріалів

Урок №19-20 інтегрованого курсу "Пізнаємо природу" для 6 класу за Т. Коршевнюк, О. Ярошенко - Дослідження властивостей магнітів.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» з використанням навчального посібника Коршевнюк Т.В., Ярошенко О.Г. (2023)

Урок №19-20. Дослідження властивостей магнітів. Узагальнення розділу «Досліджуємо тіла та явища природи». Самооцінювання навчальних результатів теми. Проєктна робота «Світ без електрики: переваги і недоліки»

Мета: ознайомити учнів із основними властивостями магнітів та їх роллю в повсякденному житті. Вивчити явища взаємодії магнітів між собою та з іншими матеріалами. Показати практичні застосування магнітів в технології і побуті. Розвивати навички спостереження, аналізу та висування гіпотез під час досліджень. Сприяти формуванню вмінь працювати в групі, обмінюватися думками та висновками, допомогти учням глибше зрозуміти магнетизм та його роль у світі, а також розвинути критичне мислення та дослідницькі навички.

Очікуванні результати: учні здатні визначати властивості магнітів, такі як притягування та відштовхування, розуміють основні термінів, пов'язаних з магнетизмом, таких як полюси, полярність, магнітне поле, відзначають ключові поняття та зв'язки між різними темами вивченого розділу, такі як взаємодія електрики та магнетизму, адекватно оцінюють свій рівень знань та навичок в галузі магнетизму та електромагнетизму, визначають свої сильні та слабкі сторони щодо розуміння цієї теми, готові до подальшого вдосконалення знань та навичок.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Пригадай. Що ти можеш розказати про магніт?

Слайд5. Проведіть дослідження.

Слайд6. Поясни фізичне явище.

Слайд7. Поясни хімічне явище.

Слайд8. Обери другу половину речення.

Слайд9-10. Розглянь та поясни схему.

Слайд11. У воді можуть розчинятися тверді, рідкі та газуваті речовини.

Слайд12. Що необхідно, аби тіло почало рухатися? Поясни на таких прикладах:

Слайд13. Вправа «Трибуна думок»

Слайд14. Поміркуй.

Слайд15. Назви метали.

Слайд16. Гімнастика для очей.

Слайд17. Назви неметали.

Слайд18. Побесідуймо.

Слайд19. Вправа «Трибуна думок»

Слайд20. Розглянь та поясни малюнок.

Слайд21. Вправа «Трибуна думок»

Слайд22-23. Доповни.

Слайд24. Вправа «Трибуна думок»

Слайд25. Розглянь та поясни схему.

Слайд26. Приклади використання магнітів. Доповни.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні