Каталог матеріалів

Урок №18 для 4 класу з музичного мистецтва за Масол Л.М. - Подорож до Німеччини та Австрії. (продовження). Віденський бал. Йоганн Штраус «Вальс».

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №18. Подорож до Німеччини та Австрії. (продовження). Віденський бал. Йоганн Штраус «Вальс». (фрагменти) Слухання Вольфганг Амадей Моцарт «Маленька нічна серенада». IV ч. (Рондо). Виконання Робота в парах: ритмічна імпровізація у формі рондо.

Мета: навчати учнів визначати особливості емоційного змісту музичних творів Йоганна Штрауса «Вальс» та Вольфганга Моцарта «Маленька нічна серенада»; продовжити формувати в учнів зорово-слухове сприйняття. Розвивати творчі здібності учнів. Прищеплювати, учням любов до музики, пісні, творчої праці, бажання навчатися.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Слово вчителя.

Слайд4. Йоганн Штраус. Вальс.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Вольфганг Амадей Моцарт. «Маленька нічна серенада». IV ч. (Рондо).

Слайд7. Що надає музиці святкового радісного характеру?

Слайд8. Фізкультхвилинка.

Слайд9. Варіант 1. Робота в парах. Придумайте ритмічну імпровізацію у формі рондо. Виконайте її (body percussion).

Слайд10. Варіант 2. Робота в групах. Оберіть диригента й за його жестами виконайте на дзвіночках супровід до вальсу Йоганна Штрауса «На прекрасному блакитному Дунаї». (Мелодію грає вчитель чи вчителька, учень або учениця).

Слайд11. Пригадай відомі тобі музичні розміри: продиригуй за схемами.

Слайд12. На дозвіллі поцікався, у яких мультфільмах і кінофільмах герої танцюють вальс.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні