Каталог матеріалів

Урок №18 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 6 класу за О. Шиян - Менеджмент навчання. Як планувати й організовувати навчання, позашкільні активності та відпочинок.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 6 класу за програмою НУШ

Урок № 18. Менеджмент навчання.

Мета: знати, що таке менеджмент навчання; розмірковувати над питанням як планувати й організовувати навчання, позашкільні активності та відпочинок; розрізняти, що таке планування та менеджмент; вміють планувати свій час.

Очікувані результати: учень пояснює поняття «планування», «менеджмент» ; знає, що потрібно робити, щоб раціонально використати свій час; вміє складати план своїх дій на протязі дня.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Що таке менеджмент навчання?

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 5. Обговорюючи цитату з вірша Ліни Костенко, шестикласники

й шестикласниці дійшли таких висновків. Наскільки ви з ними

погоджуєтеся?

Слайд 6. Що таке менеджмент навчання?

Слайд 7. Що таке менеджмент навчання?

Слайд 8. Обговоріть висловлювання Григорія Сковороди. Зіставте те, що

сказав філософ, із думкою поетеси Ліни Костенко. Який висновок

ви можете зробити? Чому час важливий?

Слайд 9. Гімнастика для очей.

Слайд 10. Звернися до свого портфоліо. Яку ціль ти визначив/визначила

на цей навчальний рік під час опрацювання §3? Оціни, наскільки ти наблизився/наблизилася до досягнення цієї цілі.

Слайд 11. Як планувати й організовувати навчання,

позашкільні активності та відпочинок.

Слайд 12-13. Словникова робота.

Слайд 14. Як планувати й організовувати навчання,

позашкільні активності та відпочинок

Слайд 15. Проаналізуй перелік процесів, які відбуваються під час шкільного навчання. Доповни список власними варіантами, запиши їх.

Що із зазначеного залежить від учнів та учениць, а що — від дорослих.

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 17. Прочитай діалог Агати та Жана.

Слайд 18. Згадай, що ти робив/робила протягом тижня. Як ти можеш згрупувати те, на що витрачаєш час? Створи мапу думок “Мій час —

мій ресурс”. Пам’ятай, що нудьгування і безділля теж забирають

час. Тому їх треба обов’язково відобразити на мапі.

Слайд 19. Проаналізуй, на що ти витрачаєш час упродовж тижня. Дай відповіді на запитання.

Слайд 20. Прочитай продовження бесіди Жана та Агати.

Слайд 21. У парах обговоріть, чи можуть час, гарний настрій, спілкування

з друзями та хобі бути ресурсами людини для покращення її добробуту.

Підсумок

Слайд 22. Прочитай пояснення і підказки, корисні поради, лайфхаки.

Слайд 23. Зміни фрази так, щоб вони стали спрямованими на дію, скориставшись пам’яткою “Сам собі ресурс»

Слайд 24. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 25. Метод “Капелюшки де Боно”

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні