Каталог матеріалів

Урок №17 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Шиян - Здоров’я і його складники.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 5 класу за програмою НУШ (2022-2023 н.р.).

Урок №017. Здоров’я і його складники.

Мета: розглянути поняття «здоров’я», «здоровий спосіб життя»; розглянути принципи здорового способу життя; розвивати навички індивідуальної самоорганізації; розвивати увагу, та вміння чітко формулювати свої думки; виховувати в учнях активну життєву позицію, чесність, порядність, людяність; виховувати прагнення до самовдосконалення та саморозвитку.

Очікувані результати: учень пояснює, що таке здоров'я називає складники здоров'я обґрунтовує обмеженість ресурсів (зокрема здоров’я) розуміє, які складники здоров'я сприяють добробуту людини; використовує перевірену інформацію для прийняття рішення щодо вибору повсякденної поведінки на користь здоров’я розмірковує над питанням, хто є відповідальним за моє здоров'я та пояснює, у чому саме полягає відповідальність цих людей; висловлює власну думку щодо того, як він/вона дбає про своє здоров'я.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-6. Психологічна настанова – «Золота рибка».

Слайд 4. Вправа для очей.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 5. Люди здавна замислювалися про своє здоров’я. Про це свідчать народні прислів’я. Розшифруй одне з них.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Робота з підручником.

Слайд 7. Творче завдання.

Слайд 8. Рухлива вправа.

Слайд 9. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 10. Прочитай, яке визначення поняття “здоров’я” дала Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ). Чи відповідає воно твоєму уявленню? Обговоріть це у класі.

Слайд 11. Завдання 5. Обговоріть, яких складників здоров’я стосуються ознаки, які назвав Остап. Доповніть перелік.

Слайд 12. Вправа для очей.

Слайд 13. Робота з підручником.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 14. Поміркуй.

Слайд 15. Роздивіться схему та поясніть, як ви розумієте кожен із них.

Підсумок

Слайд 16. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні