Каталог матеріалів

Урок №17 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Воронцовою Т. В. - Ми — особливі.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Тетяна Воронцова, Володимир Пономаренко, Ірина Лаврентьєва, Олена Хомич для 5 класу за програмою НУШ

Урок №017. Ми — особливі.

Мета: дати учням змогу розвивати життєві навички позитивної самооцінки, самоусвідомлення і самовдосконалення, ціннісного ставлення до самого себе, а також уміння запропонувати допомогу людям з обмеженими можливостями. Розвивати життєві навички толерантності, протидії дискримінації, уміння працювати в команді, поважати особисті якості інших людей.

Очікувані результати: учні пояснюватимуть, чому треба ставитися з повагою до себе та інших; визначати шляхи підвищення самооцінки за наданим алгоритмом; давати визначення та приклади дискримінації; давати визначення толерантності; наводити приклади ефективної і неефективної командної роботи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-7. Психологічне налаштування на урок. Вправа - правила уроку «Дай мені 5».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 8. Зворотний зв'язок.

Слайд 9. § 16. Ми — особливі.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 10. Робота з підручником.

Слайд 11. Напишіть своє ім’я великими літерами у стовпчик. Навпроти кожної літери зазначте те, що характеризує вас із кращого боку.

Слайд 12. Робота з підручником.

Слайд 13. Розгляньте мал. 48 і обговоріть.

Слайд 14. Подивіться мультфільм «Приймайте інших такими, якими вони є». Які висновки з нього можна зробити?

Слайд 15. Гімнастика для очей.

Слайд 16. Робота з підручником.

Слайд 17. За допомогою QR-коду завантажте бланк із діаграмою Венна. Об’єднайтесь у пари й запишіть у бланк п’ять відмінних та п’ять спільних рис (мал. 49).

Слайд 18. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 19. Робота з підручником.

Слайд 20. Прочитайте байку Івана Крилова про Лебедя, Рака і Щуку, які тягли воза врізнобіч. Це і є приклад групи, яку не можна назвати командою.

Слайд 21. Поміркуй.

Слайд 22. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 23. Перейдіть за QR-кодом і поспівайте пісню із сурдоперекладом «Ми — сім’я». Спробуйте відтворити жестовою мовою слова «сім’я», «любов», «обійми».

Слайд 24. Запам'ятай!

Підсумок

Слайд 25-27. Мозаїка завдань до теми.

Слайд 28. Оцініть свої досягнення.

Слайд 29. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні