Каталог матеріалів

Урок №151 для 6 класу з математики за О. Істер - Прямокутний паралелепіпед. Куб. Розгортка прямокутного паралелепіпеда.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 151. Прямокутний паралелепіпед. Куб. Розгортка прямокутного паралелепіпеда.

Мета: сформувати уявлення про прямокутний паралелепіпед та його елементи, про куб як окремий вид прямокутного паралелепіпеда; розвивати вміння порівнювати, робити висновки; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні мають уявлення про прямокутний паралелепіпед та його елементи, про куб як окремий вид прямокутного паралелепіпеда, вміють знаходити їх площу.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-10. Основні поняття теми.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 11-12. Рухлива вправа.

Слайд 13 - 20. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 3 рівня складності: № 1605, 1606, 1608, 1609, 1610, 1612, 1613.

Слайд 21 . Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 22. Завдання. Площі трьох граней прямокутного паралелепіпеда 120 см2 , 70 см2 і 84 см2 . Обчисли площу його поверхні.

 Слайд 23. Завдання:

Знайди довжину кола і площу круга, що обмежує це коло, якщо:

1) радіус кола дорівнює 10 см;

2) діаметр кола дорівнює 8 дм.

Слайд 24. Індивідуальна робота.

Зарплата палітурника друкарні в січні становила 14 000 грн, а потім щомісяця підвищувалася на 5 %. Якою була зарплата палітурника за квітень? Округли до цілих гривень.

Слайд 25. Задачі на логіку.

Чотири однакових кубики, ребро кожного 1 см, розмістили двома способами (мал. 127 ст. 150). Знайди площу поверхні для кожного з випадків. Порівняй їх.?

Підсумок

Слайд 26. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 27. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 28. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні