Каталог матеріалів

Урок №15-16 з інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 6 класу за Воронцовою Т. В. - Діагностувальна робота з розділів «Вступ. Базові поняття» та «Фізичне здоров’я»

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Здоров’я, безпека та добробут» з використанням навчального посібника «Здоров’я, безпека та добробут» Т. Воронцова, В. Пономаренко.

Урок №15-16. Діагностувальна робота з розділів «Вступ. Базові поняття» та «Фізичне здоров’я». Аналіз діагностувальної роботи. Робота над попередженням помилок. Узагальнення та систематизація знань за І семестр.

Мета: дати учням розуміння основних понять, пов'язаних із вступом та фізичним здоров'ям, діагностувати рівень знань учнів за ці два розділи, проаналізувати результати тесту чи завдання, щоб визначити слабкі та сильні сторони групи, визначити, які аспекти теми потребують додаткового пояснення або поглиблення, розглянути типові помилки, які зробили учні під час діагностувальної роботи. Провести додаткові пояснення, вправи або демонстрації для корекції неправильних уявлень. Переглянути основні теми, вивчені протягом І семестру.

Очікуванні результати: учні знають основні терміни і поняття, пов'язані із вступом до предмету, розуміють базові концепції, які стануть фундаментом для подальшого вивчення, застосовують ці поняття в практичних ситуаціях, знають про засади збереження фізичного здоров'я та важливість здорового способу життя, розуміють вплив фізичної активності на здоров'я та добробут, усвідомлюють важливість правильного харчування та збалансованого способу життя. Проводять практичні вправи для закріплення та вдосконалення навичок.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Побесідуймо.

Слайд4. Розгляньте схему. Поміркуйте про те, як можна дбати про кожну складову свого здоров'я.

Слайд5. Дай відповіді на запитання.

Слайд6. Які бувають надзвичайні ситуації? Доповни перелік.

Слайд7. Скажіть, яка це небезпечна ситуація природня чи створена людьми.

Слайд8. Пригадайте сигнали оповіщення.

Слайд9. Дослідіть.

Слайд10. Вправа «Трибуна думок»

Слайд11-12. Пригадайте правила безпеки в умовах війни.

Слайд13-14. Запам’ятай.

Слайд15. Перегляд відео.

Слайд16. Дай відповіді на запитання.

Слайд17. Позначення небезпечних територій.

Слайд18. Перегляд відео про вибухонебезпечні предмети.

Слайд19. Дай відповіді на запитання.

Слайд20. Гімнастика для очей.

Слайд21. Пригадаймо у чому небезпека мін.

Слайд22. Повний алгоритм надання домедичної допомоги.

Слайд23. Наведіть приклади природного, напівприродного, техногенного і соціального довкілля там, де ви живете.

Слайд24. Пригадай.

Слайд25. Продовж речення.

Слайд26. Розкажи.

Слайд27. Вправа «Трибуна думок»

Слайд28. Мозковий штурм.

Слайд29. Вправа «Трибуна думок»

Слайд30. Основу наших продуктів харчування становлять три головні складові речовини.

Слайд31. Чинники, що впливають на формування харчових звичок.

Слайд32. За діаграмою назвіть продукти, які потрібно вживати найбільше, і ті, які потрібно обмежувати.

Слайд33-34. Чинники ризику щодо цукрового діабету ІІ типу

Слайд35. Вправа «Трибуна думок»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд36. Робота з підручником.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні