Каталог матеріалів

Урок №144 для 3 класу з математики за Н. Листопад - Повторення ділення з остачею. Визначення часу за годинником. Перетворення іменованих чисел. Розв’язування задач.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад

Урок № 144. Повторення ділення з остачею. Визначення часу за годинником. Перетворення іменованих чисел. Розв’язування задач.

Мета: аналізувати знання учнів про ділення з остачею; вдосконалювати вміння розв¢язувати задачі на ділення з остачею; закріплювати вміння визначати час за годинником; розвивати логічне мислення учнів прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4 . Усна лічба.

Слайд 5 - 6. Хвилинка каліграфії.

Слайд 7 - 9. Математичний диктант.

Слайд 10. Розв’яжи задачу.

Слайд 11. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 12 - 13. Виконай ділення з остачею

Слайд 14. Розв’яжи задачу.

Слайд 15-16. Розв¢язання.

Слайд 17. Розв’яжи задачу.

Слайд 18. Розв¢язання.

Слайд 19. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20 – 21. Знайди значення виразів.

Слайд 22. Розв¢яжи задачу.

Слайд 23. Розв¢язання.

Слайд 24. Фізкультхвилинка.

Слайд 25. Дитячий сеанс у кінотеатрі розпочався о 15 год і тривав 50 хв. Який із годинників показує час закінчення сеансу?

Слайд 26. Розглянь годинники і скажи, котру годину показує кожний із них. Чи можна за цими годинниками визначити, яка це частина доби — ранок чи вечір, день чи ніч?

Слайд 27. Котру годину показують електронні годинники?

Яка це частина доби? Запиши так: ніч, вечір, полудень, день або ранок.

Слайд 28. «Віднови» рівності

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні