Каталог матеріалів

Урок №14-15 з геометрії для 7 класу. А. Мерзляк. М. Якір. - Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку геометрії за підручником «Геометрія 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор А. Мерзляк, М. Якір)

Урок № 14-15.  Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання. Тематична (діагностувальна) контрольна робота №1.

Мета: узагальнення і систематизація знань з теми «Елементарні геометричні фігури»; закріплення практичних вмінь та навиків побудови фігур та кутів; на практиці закріпити вміння і навички виконання вправ і задач з теми; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вільно здійснюють побудову простих фігур та кутів, виконують арифметичні розрахунки, щодо знаходження довжин та градусну міру кутів.

Тип уроку: перевірка знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5- 28. Повторення теоретичного матеріалу. Експрес опитування.

Слайд 29-30. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 31-45. Робота з підручником. Виконання завдання 1-4 рівня. Самостійна робота.

Слайд 46. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 47 . Завдання НМТ. №1. Дві дороги розходяться на рівнинній місцевості як промені ОА та ОВ, позначені на рисунку. Перша дорога (промінь ОА) утворює кут 40o з напрямком “схід”, а друга (промінь ОВ) - кут 20o з напрямом “південь”. Який кут утворюють ці дороги між собою?

 Слайд 48. Завдання «Життєва математика». Щоб влучити в мішень у тирі, треба прицілитися. Поясніть, які умовні точки мають бути на одній прямій.

Підсумок

Слайд 49. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 50. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 51. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні