Каталог матеріалів

Урок №13 з етики для 6 класу за О. Мартинюк - Конфлікти.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

 

Конспект уроку етики за підручником «Етика». Автори: Олександр Мартинюк, Ольга Гісем (2023) для 6 класу за програмою НУШ

 

Урок № 13. Конфлікти

 

Мета: навчити учнів розуміти природу конфліктів та їхню роль у житті людини; сприяти осмисленню основних шляхів подолання, залагодження та пом'якшення конфліктів; засвоїти ефективні способи розв'язання конфліктів та розвивати навички мирної взаємодії.

Очікувані результати: учень розуміє природу конфліктів як невід'ємну частину людського життя та суспільства; розпізнає ситуації, які можна назвати конфліктами, та наводить приклади відомих конфліктних ситуацій; розвиває навички аналізу та саморегуляції, вміє описувати розв'язані конфлікти в своєму житті; знає основні шляхи подолання, залагодження та пом'якшення конфліктів; розвиває вміння взаємодіяти мирно та конструктивно в різних ситуаціях.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 2. Організація класу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Мотивація навчальної діяльності. Висловіть власну думку.

ІІ. Основна частина

Слайд 6. Природа конфліктів та їхня роль у житті людини. Словник.

Слайд 7. Конфлікти (робота за ілюстраціями).

Слайд 8. Складові конфлікту. Робота в парах.

Слайд 9. Види конфліктів.

Слайд 10. Види конфліктів. Робота в парах.

Слайд 11. Мета та роль конфлікту.

Слайд 12. Цікаві факти.

Слайд 13. Робота в парах. Метод «Інсерт».

Слайд 14. Шляхи подолання, залагодження та пом’якшення конфліктів.

Слайд 15. Стадії конфлікту. Шляхи подолання конфлікту.

Слайд 16.Способи розв’язання конфліктів (робота за малюнками).

Слайд 17. Робота в малих групах.

Слайд 18. Гімнастика для очей.

Слайд 19. Ефективні способи розв’язання конфліктів.

Слайд 20. Рекомендації для ефективного розв’язання конфліктів.

Слайд 21. Робота в парах.

Слайд 22. Працюємо з джерелом.

Слайд 23. Робота в парах. Метод «Два – чотири – усі разом».

Слайд 24. Варто замислитися.

ІІІ. Заключна частина

Запитання і завдання

Слайд 26. 1) Дайте відповідь.

Слайд 27. 2) Метод «Кластери».

Слайд 28. 3) Метод «Дебати».

Слайд 29. 4) Підготуйте проєкт.

Слайд 30. 5) Знайдіть прислів’я та приказки.

Слайд 31. 6) Оповідання (домашнє завдання).

Слайд 32. Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 34. Вправа «Мішень».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні