Каталог матеріалів

Урок №13 з музичного мистецтва для 7 класу за Л. Кондратовою - Електронне аранжування та цифрова стилізація

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Кондратова»

Урок №13. Електронне аранжування та цифрова стилізація

СММ: Ф. Шопен. Ноктюрн № 2, оп. 9 (фортепіано). Ф. Шопен. Ноктюрн № 2, оп. 9 (сучасна обробка; у виконанні Р. Клайдермана). П. де Сенневіль. «A Comme Amour» (у виконанні Р. Клайдермана). Відео «ЗСУ. Герої нашого часу».

ХДТ: «Я намалюю» (слова і музика Д. Волканова).)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Пригадайте.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Вступне слово

Слайд5-6. Слово вчителя

Слайд7. Перегляньте відеоролик «Цифрові музичні інструменти».

Слайд8. Обговоріть.

Слайд9. Спробуйте опанувати гру на віртуальному піаніно.

Слайд10. Обговоріть.

Слайд11. Об’єднайтеся у групи й візьміть участь у проєкті «Музичні іграшки дітей різних країн».

Слайд12-13. Слово вчителя

Слайд14. Запам’ятайте.

Слайд15. Слово вчителя

Слайд16. Послухайте: Ф. Шопен. Ноктюрн № 2, оп. 9 (фортепіано).

Слайд17. Послухайте: Ф. Шопен. Ноктюрн № 2, оп. 9 (сучасна обробка; у виконанні Р. Клайдермана).

Слайд18. Обговоріть.

Слайд19. Слово вчителя

Слайд20. Послухайте: П. де Сенневіль. «Ballade Pour Adeline» (у виконанні Р. Клайдермана).

Слайд21. Обговоріть.

Слайд22. Гімнастика для очей

Слайд23. Перегляньте відео «ЗСУ. Герої нашого часу».

Слайд24. Обговоріть.

Слайд25. Прослухайте: «Я намалюю» (слова і музика Д. Волканова).

Слайд26-29. Розучуємо пісню «Я намалюю».

Слайд30. Виконуємо пісню «Я намалюю».

Слайд31. Створіть малюнок до пісні.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд33. Самостійне дослідження, медіапошук

Рефлексія

Слайд34. Рефлексія «Запитання від віртуального друга»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні