Каталог матеріалів

Урок №12 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 7 класу. Автори: Воронцова Т. В. та ін. - Значення звичок і життєвих навичок для здоров’я.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Здоров’я, безпека та добробут» з використанням навчального посібника «Здоров’я, безпека та добробут» Т. Воронцова, В. Пономаренко.

Урок №12. Значення звичок і життєвих навичок для здоров’я.

Мета: ознайомити учнів із поняттям звичок та життєвих навичок, а також їхнім впливом на фізичне, психічне та соціальне здоров’я.

Пояснити значення здорових звичок (наприклад, раціонального харчування, фізичної активності, достатнього сну) та їхню роль у підтримці здоров’я.

Розглянути негативні звички та їхні наслідки для організму, навчити розпізнавати потенційно шкідливі звички.

Сприяти формуванню в учнів навичок самоконтролю, планування, управління часом і позитивного мислення як важливих складових здорового способу життя.

Розвивати відповідальність за власне здоров’я та мотивувати до формування і підтримки здорових звичок у повсякденному житті.

Очікуванні результати: учні пояснюють, що таке звички та життєві навички, і як вони впливають на фізичне, психічне та соціальне здоров’я.

Аналіз і усвідомлення: Учні розрізняють здорові та шкідливі звички, пояснюють наслідки негативних звичок (наприклад, малорухливий спосіб життя, нездорове харчування) для організму та добробуту.

Практичні навички: Учні розробляють план формування здорових звичок, наприклад, як впровадити фізичну активність у свій щоденний розклад або як планувати раціональне харчування.

Особиста відповідальність: Учні демонструють усвідомлення важливості відповідального ставлення до власного здоров’я, готовність робити вибір на користь здорового способу життя.

Розвиток життєвих навичок: Учні вчаться застосовувати життєві навички, такі як самоконтроль, стресостійкість, тайм-менеджмент, що сприяє підтримці здорових звичок і благополуччя.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Слово вчителя .

Слайд4. Запам’ятай.

Слайд5-6. Об’єднайтесь у дві групи. Складіть хіт-парад звичок.

Слайд7. Гра «Корисно – шкідливо»

Слайд8. Шлях до корисної звички.

Слайд9. Правда чи міф.

Слайд10. Формування звички.

Слайд11. Робота в підручнику.

Слайд12-13. Обери корисні звички, які є у тебе.

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Слайд15. Робота в підручнику.

Слайд16. Слово вчителя.

Слайд17. Для зміни звички треба:

Слайд18. Робота в підручнику.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд19. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні