Каталог матеріалів

Урок №12 з музичного мистецтва для 2 класу за Масол, Л. М. - Різнобарв’я голосів оркестру Симфонічний оркестр. Групи мідних духових та ударних інструментів оркестру.

«____»__________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №12. Різнобарв’я голосів оркестру

Симфонічний оркестр. Групи мідних духових та ударних інструментів оркестру.

СММ: Дж. Росінні. Увертюра до опер «Вільгельм Тель» (фрагмент), М. Равель. Болеро (фрагмент).

ХТД: виконання вивчених пісень (за вибором учнів).

Мета: продовжувати ознайомлення з інструментами симфонічного оркестру; збагачувати знання учнів щодо художніх образів в образотворчому та музичному мистецтвах; розвивати здатність їх аналізувати та порівнювати; засобами художніх образів виховувати інтерес до образотворчого та музичного мистецтва.

Очікувані результати: здобувач освіти знає музичні інструменти, що входять до складу симфонічного оркестру; розпізнає наслух звучання окремих інструментів; уважно слухає музичні твори, характеризує музичний твір (мелодію, темп і ритм); знає правила співу; бере участь в обговоренні творів мистецтва.

Формування ключових компетентностей:

екологічної: спостереження, дослідження і відтворення довкілля та явищ природи засобами мистецтва;

уміння вчитися: формування уміння визначати власні художні інтереси, досягнення і потреби; прагнення доцільно використовувати свій час для пізнання, сприймання, творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан).

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Дайте відповіді на запитання.

Слайд4. Пригадайте назви струнних інструментів.

Слайд5. Пригадайте назви духових дерев’яних інструментів.

Слайд6. Рухлива вправа

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд7-11. Слово вчителя

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13-16. Слово вчителя

Слайд17. Послухайте: Дж. Россіні. Увертюра до опери «Вільгельм Тель». Показуйте гру на інструментах під час слухання музики.

Слайд18. Послухайте: М. Равель. Болеро. Показуйте гру на інструментах під час слухання музики.

Слайд19. Дайте відповіді на питання.

Слайд20. Гімнастика для очей

Слайд21. Пригадайте назви нот.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд22. Перевірте, чи правильно розміщено музикантів у казковому звіриному оркестрі.

Підсумок

Рефлексія

Слайд23. Рефлексія «Мій настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні