Каталог матеріалів

Урок №12 для 8 класу з інформатики - Посилання. Автоматизоване створення змісту та покажчиків. Алгоритм опрацювання складного текстового документа.

«___»__________ 20___ року

Урок №12. Посилання. Автоматизоване створення змісту та покажчиків. Алгоритм опрацювання складного текстового документа. Шаблони документів. Робота з кількома документами. Формати файлів текстових документів. Інструктаж з БЖД. Практична робота №4. Структура документа. Автоматизоване створення змісту та покажчиків.

Мета: Допомогти учням засвоїти поняття «посилання», «покажчики», «шаблони» . Ознайомитися з алгоритмом вставки автоматизованого змісту та покажчиків. Розглянути основні можливості шаблонів документів . Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: браузер

 

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
    • Доброго дня, діти.
  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні ми з вами ознайомимося з посиланням. Навчимося автоматизовано створювати зміст та покажчики. Визначимо алгоритм опрацювання складного текстового документа. Ознайомимося з шаблонами документів. Виконаємо практичну робота №4. «Структура документа. Автоматизоване створення змісту та покажчиків»

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2).

ІІІ. Актуалізація опорних знань

  • Перевірка знань (Слайд 3)

Вивчення нового матеріалу

Розповідь вчителя з демонстрацією презентації

Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

  • Практичне завдання (Слайд20)

Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

Підбиття підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд 21)

VIІ. Домашнє завдання

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні