Каталог матеріалів

Урок №12 з музичного мистецтва для 7 класу за Л. Кондратовою - Подих імпровізації та творчості в мистецтві

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Кондратова»

Урок №12. Подих імпровізації та творчості в мистецтві

СММ: Н. Паганіні. Каприс № 24 (у виконанні Д. Ґарретта, скрипка). Ф. Ліст. «Великі етюди за Н. Паганіні»: етюд № 6 ля мінор (у виконанні М. Віхляєвої, фортепіано) М. Скорик. Обробка капрису № 24 Н. Паганіні (у виконанні симфонічного оркестру). О. Саратський. «Цвіте терен». Джазові обробки української народної пісні (фортепіано). Слова Тіни Кароль і М. Бровченка, музика Тіни Кароль. «Україна — це ти!» в аранжуванні Т. Петрик (у виконанні тріо бандуристів). Ф. Шопен. Ноктюрн № 1 сі-бемоль мінор (фортепіано)

ХДТ: «Осінь» слова Н. Май, музика О. Май.

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Пригадайте.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-8. Слово вчителя

Слайд9. Прослухайте: Н. Паганіні. Каприс № 24 (у виконанні Д. Ґарретта, скрипка).

Слайд10. Прослухайте: Ф. Ліст. «Великі етюди за Н. Паганіні»: етюд № 6 ля мінор (у виконанні М. Віхляєвої, фортепіано).

Слайд11. Обговоріть.

Слайд12. Запам’ятайте.

Слайд13. Слово вчителя

Слайд14. Прослухайте: М. Скорик. Обробка капрису № 24 Н. Паганіні (у виконанні симфонічного оркестру).

Слайд15. Обговоріть.

Слайд16-18. Слово вчителя

Слайд19. Гімнастика для очей

Слайд20-21. Слово вчителя

Слайд22. Прослухайте: О. Саратський. «Цвіте терен». Джазові обробки української народної пісні (фортепіано).

Слайд23. Обговоріть.

Слайд24. Запам’ятайте.

Слайд25. Слово вчителя

Слайд26. Прослухайте: Слова Тіни Кароль і М. Бровченка, музика Тіни Кароль. «Україна – це ти!» в аранжуванні Т. Петрик (у виконанні тріо бандуристів).

Слайд27. Обговоріть.

Слайд28. Виконуємо пісню «Осінь» (слова Н. Май, музика О. Май).

Слайд29. Співоча студія

Слайд30. Прослухайте: Ф. Шопен. Ноктюрн № 1 сі-бемоль мінор (фортепіано).

Слайд31. Розгляньте ілюстрації.

Слайд32. Спробуйте передати свої почуття від прослуханої музики в малюнку «Осінній танець». Техніка виконання – плямографія.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд33. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд34. Самостійне дослідження, медіапошук

Рефлексія

Слайд35. Оціни роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні