Каталог матеріалів

Урок №11-12 для 4 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - На гостину до угорців, румунів і молдован (продовження) Різновид декоративно-ужиткового мистецтва

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №11-12 На гостину до угорців, румунів і молдован (продовження).Різновид декоративно-ужиткового мистецтва - мистецтво художньої обробки металу. Поняття: симетрія, асиметрія. Створення ескізу художнього виробу з металу «Ескіз вивіски» (фломастери)

Мета: ознайомити учнів з ковальством – різновидом декоративно-ужиткового мистецтва; поняттями «симетрія» і «асиметрія»; навчати розрізняти симетричні і асиметричні елементи у різних творах мистецтва; створювати малюнок з симетричними і асиметричними елементами; розвивати вміння насолоджуватися творами образотворчого мистецтва, аналізувати їх; формувати естетичні почуття, смак.

Обладнання: мультимедійний комплект, папір, фломастери.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Дайте відповіді на запитання.

Слайд4. Гадаю, що вам сподобалось подорожувати мальовничими куточками України. Тож вирушаймо до Буковини.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд5-7. Розповідь вчителя.

Слайд8. Розгляньте металеві вироби на ілюстраціях.

Слайд9. Запам’ятайте!

Слайд10. Розгляньте металеві вироби на ілюстраціях

Слайд11. Опитування.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд13-14. Інструктаж. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд15. Створіть ескіз художнього виробу з металу, дотримуючись симетрії чи використовуючи асиметрію. (фломастери)

Слайд16. Послідовність виконання.

Підсумок

Слайд17. Гімнастика для очей.

Слайд18. Продемонструйте свої малюнки.

Слайд19. У вільну хвилину зробіть світлини кованих художніх виробів на вулицях вашого міста чи села.

Рефлексія

Слайд20. Рефлексія. Покажіть цеглинкою LEGO з яким настроєм ви завершуєте урок.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні