Каталог матеріалів

Урок №107-108 для 2 класу з літературного читання за О. Вашуленко - Де вигадка в казці, а де — правда? А. Рибалка «Вовчик і сонечка». Науково-популярна література для дітей.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку літературного читання з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 2 класу, частина 2) О.Вашуленко.

Урок №107-108. Де вигадка в казці, а де — правда? А. Рибалка «Вовчик і сонечка». Науково-популярна література для дітей. Досліджуємо, які є енциклопедії для дітей. Підготовка повідомлення на основі прочитаної статті енциклопедії.

Мета: розширити уявлення учнів про рослинний світ засобами казки; познайомити з творчістю Анни Рибалки; удосконалювати вміння правильно і виразно читати; розвивати уяву, творчі здібності, образне мислення учнів; виховувати почуття любові до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд20-23. Прочитай правильно.

Слайд24-30. Анна Рибалка «Вовчик і сонечка».

Слайд31. Фізкультхвилинка.

Слайд32. Дай відповіді на питання чи виконай завдання

Який настрій викликає ця казка? Хто є головним персонажем казки?

Хто пояснив Вовчику, що сталося з кульбабками?

З чим порівнюються в казці кульбабки? Чому

Що, на твою думку, у цій казці є вигадкою, а що — ні?

Слайд33. Багато цікавих і точних відомостей про навколишній світ ти можеш знайти в довідниках, дитячих енциклопедіях, словниках. На численні запитання — що? де? коли? як? чому? — можна знайти відповіді також у дитячих журналах та в Інтернеті. Будь допитливим читачем! Читай пізнавальну літературу! 

Слайд34. Дізнайся, які енциклопедії для дітей є в бібліотеці. Як вони побудовані? Підготуйся розповісти пізнавальну інформацію, яку ти прочитав (прочитала) в одній зі статей енциклопедії. Чим саме вона тебе зацікавила?

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні