Каталог матеріалів

Урок №1 для 1 класу з курсу "Я досліджую світ" за Н. Бібік - Як цікаво провести час улітку. Дитячі розваги. Гра "Це небезпечно, пам’ятай!". Створення малюнка "Кольорове літо"

«____»___________ 20___ року

Календарно-тематичне планування інтегрованого курсу за підручником «Я досліджую світ. Автори: Н.М. Бібік та Г.П. Бондарчук» для 1 класу за програмою НУШ (для підручників 2023 року випуску)

 

Урок №102. Як цікаво провести час улітку. Дитячі розваги. Гра "Це небезпечно, пам’ятай!". Створення малюнка "Кольорове літо".

Очікувані результати: учні знають, як можна весело провести час влітку; можуть назвати дитячі розваги; створюють малюнок «Кольорове літо»; розвивають навички спілкування; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, навчаються працювати з підручником та медіапродукцією; навчаються працювати в парах та в групах.

Мета:

формування предметних компетентностей:

допомогти учням зрозуміти, як провести влітку активно та цікаво, розвиваючи свої здібності та навички.; розповісти інформацію про різноманітні види відпочинку влітку, такі як спорт, подорожі, мистецтво, наука тощо; розвивати мислення, увагу, пам’ять, спостережливість, розвивати пізнавальний інтерес, творчі здібності, пам'ять, мислення, увагу й уяву; виховувати дбайливе ставлення до природи.

формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: сприймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії; вміти висловлювати рефлексивні й оцінні судження; контролювати й оцінювати свої результати; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, будувати діалог, співпрацювати в парі та в групі, виконувати розумові операції й практичні дії;

компетентності у галузі природничих наук, техніки і технологій – допитливість, прагнення шукати і пропонувати нові ідеї; самостійно чи в групі спостерігати та досліджувати; формулювати припущення і робити висновки на основі проведених дослідів; пізнавати себе і навколишній світ шляхом спостереження та дослідження;

вміння вчитися – включатися в роботу відразу після вказівки вчителя, правильно висловлюватися, зосереджено слухати вчителя, відповідати на запитання, вчити застосовувати вивчені правила на практиці;

здоров'язбережувальна – правильно організовувати навчальну діяльність – змінювати види роботи, щоб запобігти втомлюваності учнів, формувати в учнів вміння активно рухатись під час фізкультхвилинки; дбайливе ставлення до власного здоров¢я і збереження здоров¢я інших людей;

екологічна компетентність - дотримання правил природоохоронної поведінки, ощадного використання природних ресурсів, розуміючи важливість збереження природи для сталого розвитку суспільства.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація.

Хід уроку

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд 2. Позитивне налаштування на урок.

Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3-4. Ранкове коло.

Слайд 5. Хвилинка фенологічних спостережень.

Повідомлення теми і мети уроку

Актуалізація опорних знань

Слайд 6. Подумки склади пазл.

Слайд 7. Поміркуй.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 8-16. Прочитай і запам’ятай, які розваги ти можеш грати влітку.

Слайд 17. Рухова вправа.

Слайд 18. Поміркуй.

Слайд 19-22. Прочитай і запам’ятай, яка небезпека може чекати на тебе влітку.

Слайд 23. Виконай завдання.

Слайд 24. Слово вчителя.

Слайд 25. Фізкультхвилинка.

5. Застосування знань.

Слайд 26. Гра «Це небезпечно! Пам’ятай!»

Слайд 27. Побесідуймо.

Слайд 28. Творче завдання.

Слайд 29. Руханка «Тихіше їдеш – далі будеш, стоп!»

Слайд 30. Вправа «Мікрофон»

Слайд 31. Оціни.

Слайд 32. Online завдання.

6. Заключна частина. Рефлексія.

Слайд 33. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні